Vychytávky, které by měla mít každá moderní pohovka

Tento kus nábytku máme obvykle spojen s komfortním místem pro sezení. Ovšem fanouškům moderních trendů už něco tak „obyčejného“ rozhodně nestačí. A čím se tedy mohou pyšnit ty nejkomfortnější modely určené pro domácnosti?

LED osvětlení a komfortní prostor pro hlavu

Každá luxusní sedačka musí nabízet jedno – skutečné pohodlí. A to nejenom při standardním sedu, ale v jakékoliv poloze, ve které se ji rozhodnete používat. Dbejte tedy nejenom na měkkost sedáků, ale i na vytvarování opěrky hlavy a její vhodnou výšku.

Velmi užitečnou vychytávkou je také zabudované LED osvětlení, které měkce a přirozeně osvítí místnost, aniž by vás oslňovalo nebo vám působilo jiné nepříjemné potíže. Sledovat televizi či relaxovat tak můžete ve skutečně dokonalém prostředí.

Sázkou na jistotu mezi materiály je rozhodně kůže

Chcete si dopřát skutečný luxus? Pak si pořiďte kožené sedací soupravy. Jsou opravdu krásné, po všech stránkách elegantní, a vhodné pro kombinaci s veškerým vybavením domácnosti. A to jak s tím klasickým, tak i s moderním.

Jsou také ohleduplné k životnímu prostředí a nepřekonatelné při vytváření dojmu útulnosti. A jako bonus vás potěší hebkostí na dotek i přívětivým teplem. Nikdy nestudí – okamžitě se přizpůsobí teplotě vašeho těla. Měli byste však vědět, že vyžadují pečlivou a pravidelnou údržbu, aby byla kůže použitá pro jejich potah vždy měkká a nepraskala.

Vysoká hygieničnost jako další výhoda

Těšit se také můžete na vysokou odolnost vůči skvrnám a také vodoodpudivé vlastnosti. Většinu znečištění tak stačí jednoduše setřít. A kůže na sebe nechytá prach, stačí ji otřít a rázem budete mít v obývacím pokoji perfektní a po všech stránkách hygienickou pohovku, vhodnou i pro pobyt nejmenších dětí.

A kde si opatřit skutečnou kvalitu? Pokud hledáte německé luxusní sedačky, pak určitě zamiřte ke specialistům do e-shopu Inelis.cz.

Furniture Couch Blinds Curtains - Femke_Pax / Pixabay
Femke_Pax / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *