Náš život
Inzerujte zdarma na BazarBoxu

Inzerujte zdarma na BazarBoxu

Je vám líto vyhodit starou skříň, která vám do současného moderního interiéru jaksi nezapadá, svou funkci ovšem nepřestala plnit? Nebo jste si koupili nový mobilní telefon a ten chcete ještě nějakým způsobem zužitkovat? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak jsou stránky bazarbox.cz určeny právě vám! Jedná se totiž o jeden z mála inzertních portálů, na kterém můžete inzerovat své zboží či služby zcela zdarma.

Kdo může na BazarBoxu inzerovat?

Na BazarBoxu může svůj inzerát vložit fyzická osoba, právnická osoba, firma i živnostník. Žádné omezení zde v tomto případě neplatí. Na portálu naleznete nepřeberné množství kategorií, do nichž je možno inzerát vložit. To vše pochopitelně zdarma a bez nutnosti registrace. Pokud však chcete čerpat množství výhod, které portál BazarBox nabízí, jednoduše se zaregistrujete, čímž se stanete prémiovými inzerenty.

Jakým způsobem vložíte inzerát?

Inzeráty vložíte prostřednictvím červeného odkazu v pravé horní části stránek. Po rozkliknutí se před vámi rozevře krátký formulář, s kategorií, lokalitou i typem nabídky. Následně vyplníte nadpis inzerátu, jeho stručný popis a částku, jež za zboží či službu požadujete. Jakmile vyplníte základní údaje, můžete k inzerátu připojit také obrázky nebo video. Posledním krokem je vyplnění údajů o prodávajícím a opsání bezpečnostního kódu. Tento poslední krok celý proces uzavírá.

Tip na článek:  Gastronomický zážitek bez rizika? Najdeme vám místo!

Další výhody, které BazarBox přináší

Jak již bylo zmíněno výše, veškerá inzerce je na tomto portálu zcela zdarma a inzeráty je možno vložit i bez předchozí registrace. To však rozhodně není všechno. Velkou předností portálu je jeho přehlednost. Zvolíte si konkrétní kategorii a lokalitu. Následně se před vámi rozevře bohatá nabídka inzerátů, jež odpovídá vašim požadavkům. U každého inzerátu je navíc možnost jeho sdílení na sociálních sítích nebo zasálání přátelům prostřednictvím e-mailu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..