Inzerujte zdarma na BazarBoxu

Je vám líto vyhodit starou skříň, která vám do současného moderního interiéru jaksi nezapadá, svou funkci ovšem nepřestala plnit? Nebo jste si koupili nový mobilní telefon a ten chcete ještě nějakým způsobem zužitkovat? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak jsou stránky bazarbox.cz určeny právě vám! Jedná se totiž o jeden z mála inzertních portálů, na kterém můžete inzerovat své zboží či služby zcela zdarma.

Kdo může na BazarBoxu inzerovat?

Na BazarBoxu může svůj inzerát vložit fyzická osoba, právnická osoba, firma i živnostník. Žádné omezení zde v tomto případě neplatí. Na portálu naleznete nepřeberné množství kategorií, do nichž je možno inzerát vložit. To vše pochopitelně zdarma a bez nutnosti registrace. Pokud však chcete čerpat množství výhod, které portál BazarBox nabízí, jednoduše se zaregistrujete, čímž se stanete prémiovými inzerenty.

Jakým způsobem vložíte inzerát?

Inzeráty vložíte prostřednictvím červeného odkazu v pravé horní části stránek. Po rozkliknutí se před vámi rozevře krátký formulář, s kategorií, lokalitou i typem nabídky. Následně vyplníte nadpis inzerátu, jeho stručný popis a částku, jež za zboží či službu požadujete. Jakmile vyplníte základní údaje, můžete k inzerátu připojit také obrázky nebo video. Posledním krokem je vyplnění údajů o prodávajícím a opsání bezpečnostního kódu. Tento poslední krok celý proces uzavírá.

Další výhody, které BazarBox přináší

Jak již bylo zmíněno výše, veškerá inzerce je na tomto portálu zcela zdarma a inzeráty je možno vložit i bez předchozí registrace. To však rozhodně není všechno. Velkou předností portálu je jeho přehlednost. Zvolíte si konkrétní kategorii a lokalitu. Následně se před vámi rozevře bohatá nabídka inzerátů, jež odpovídá vašim požadavkům. U každého inzerátu je navíc možnost jeho sdílení na sociálních sítích nebo zasálání přátelům prostřednictvím e-mailu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *