Masáže od profesionálů si můžete dopřát i u vás doma

Relaxační a zdravotní masáže jsou v současnosti velmi oblíbené, protože pomáhají od únavy a bolesti. Dny plné napětí a stresu nijak neprospívají lidskému zdraví a duševní pohodě, proto se člověk potřebuje pořádně uvolnit. Masáže představují vynikající řešení, ale každý neholduje návštěvám v cizím prostředí masérských salónů.

Masáže celého těla

Masáž celého těla zabere přibližně hodinu až dvě hodiny času. Promasírují se záda, šíje, horní a dolní končetiny, obličej, hlava. Problémové partie se mohou masírovat déle. Kromě celotělové masáže lze využívat jen částečnou masáž některých tělních částí. Nejčastěji se jedná o záda, krk a hlavu, které bývají namáhány hlavně při dlouhém sezení u počítače. Výhodou je, že pravidelnými masážemi odeznívají různé bolesti pohybového aparátu a ztuhlé tělní části jsou zase v dobré kondici.

Masáže do domu

Komplexní masérské služby i individuální terapie si můžete v současnosti zajistit i přímo do vašeho domu, kde se budete cítit pohodlně a navíc ušetříte čas. FyzioDomu se zaobírá zprostředkováním v Praze a okolí. Není potřeba, abyste vlastnili masérská křesla, lehátka a jiné pomůcky, protože potřebné vybavení si profesionální maséři vozí sebou. Výhodou je, že si sami vyberete, jestli chcete masáž na zahradě v altánu, u bazénu , v obývacím pokoji nebo jinde ve vašem domě. Masáže do domu v Praze budou nejen příjemné, ale provádí se pomocí fyzioterapeutů s patřičným vzděláním v diagnostice, léčbě a prevenci poruch pohybového systému.

Mobilní masáže

Masáže se mohou ve vašem domě provádět jednu nebo dvě hodiny. Mobilní masáže v Praze se dají také různě kombinovat, například si dopřejete třicet minut masáže lávovými kameny a poté hodinku klasické masáže s následnou individuální terapií, což je nácvik cviků, které zvládnete provádět bez cizí pomoci a pomohou vám lépe bojovat s bolestmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *