Podnikat v Praze? Jde to snáze, než myslíte!

Sídlo firmy musí mít ze zákona každý podnikatel. Samotný zákon pak již ale nepřikazuje, kde a v jaké formě musí být sídlo společnosti umístěno. Stále větší oblibě se tak těší sídla virtuální, která s sebou nesou řadu výhod a předností. Pokud uvažujete, kam umístit sídlo vaší společnosti, pak nám jistě dáte pravdu, že naše hlavní město je v tomto případě absolutní tutovka. Víte, jaké výhody s sebou sídlo v Praze nese? A slyšeli jste již někdy o budově Praha City Center na Praze 1? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se vše podstatné!

Prestiž i nižší riziko kontroly

Co si budeme povídat. Pokud pozvete obchodní partnery do sídla firmy ve vesničce Horní Dolní, zřejmě nebude o nějaké prestiži řeč. Pokud je ale pohostíte ve svém pražském sídle, pomyslí si něco o dobře prosperující firmě a vaší profesionalitě. Jestliže své sídlo umístíte na území hlavního města Prahy, zvýšíte potenciální okruh nových zákazníků a klientů. O obchodních partnerech ani nemluvě. Praha je totiž pulzujícím ekonomickým srdcem celé republiky a mít zde sídlo firmy, rovná se pořádnému triumfu. Praha jednoduše nabízí více obchodních příležitostí, než ostatní města v republice. Zajímavým benefitem je také skutečnost, že kontrola z FÚ zde podle aktuálních průzkumů zavítá v průměru jednou za 200 let!

Prestižní podnikání si zaslouží prestižní adresu

A nyní se dostáváme ke kancelářím Praha City Center, které jsou soustředěny v nejlukrativnější lokalitě na Praze 1. K dispozici vám jsou moderní kanceláře třídy „A“ o velikosti 150 – 2 563 m2 včetně plně vybavené kancelářské budovy, která se může pyšnit veškerou občanskou vybaveností v okolí, ale i perfektní dopravní dostupností. V bezprostřední blízkosti kanceláří naleznete téměř 300 parkovacích míst i prostor pro dobíjení elektromobilů. Hledáte-li cenově výhodný pronájem kanceláře na Praze 1, je zajímavou alternativou budova Praha City Center s prostornými kancelářemi, jejichž zařízení můžete variabilně uspořádat. Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.prahacitycenter.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *