Ubytovna Loučky v obci Dobruška nabízí nejlevnější ubytování v širokém okolí

Přijeli jste do Dobrušky ve snaze prozkoumat místní krásy a památky? Nebo zde míříte za prací či studiem? Ať ta či tak, zřejmě budete disponovat omezeným rozpočtem. Hledáte-li vskutku levné a kvalitní ubytování, je sázka na ubytovnu Loučky v obci Dobruška sázkou na jistotu. Tato nově zrekonstruovaná ubytovna nabízí komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením a bezplatným připojením na internet. Ve společných prostorách se navíc nachází satelitní televize se stovkou programů i menší restaurace, v níž se můžete občerstvit po náročném pracovním dni. Penzion je perfektně dopravně dostupný a parkovat můžete v jeho bezprostřední blízkosti. Ale to není ještě zdaleka všechno. Penzion Loučky vám nabídne vždy něco navíc!

Nalezli jste nižší cenu? V Dobrušce vám poskytnou slevu!

Ať již hledáte levné ubytování pro zaměstnance nebo studenty, jež mají často hluboko do kapsy, je penzion Loučky v obci Dobruška jasnou volbou. Nejen, že vás zde velmi mile překvapí notná dávka soukromí a komfortu, ale ještě příjemněji budete reagovat na nízké ceny. Ty zde začínají na neuvěřitelných 136 korunách za lůžko a noc! Pokud navíc v okolí do 30 kilometrů naleznete levnější ubytování ve stejně kvalitě, obsluha penzionu vám ráda nabídne atraktivní slevu!

Zajistěte si ubytování online nebo po telefonu

Na oficiálních stránkách penzionu Loučky naleznete přehledný rezervační systém, se kterým zvládnete zarezervovat ubytování pro jednotlivce i celé skupiny prostřednictvím několika mála kliknutí. Stačí si navolit přesný termín, počet pokojů nebo hostů a vyplnit informace o své osobě. Pokud vám rezervační systém z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete rezervaci v penzionu provést i prostřednictvím telefonu či e-mailu. Na vaši návštěvu se majitelé penzionu srdečně těší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *