Dejte vale zimě: Exotická dovolená vám bodne

Zima udeřila naplno a to pro mnohé z nás znamená přivstat si o několik minut dříve a v mrazu oškrábat skla auta nebo klepat kosu po cestě do práce městskou hromadnou dopravou. Že vám leze zima krkem? Dáváte přednost teplu a sluníčku? Pak je nejvyšší čas sbalit kufry a dát zimě alespoň na pár dlouhých dnů sbohem! Exotická dovolená vám určitě přijde vhod. Pokud se navíc nespokojíte s klasickou nabídkou tradičních cestovních kanceláří a hledáte něco extra, vsaďte na CK Monoi, specializující se na exkluzivní zájezdy na míru.

Dovolená na míru jako nezapomenutelný zážitek

Scénáře klasických dovolených, které jsou součástí nabídek obyčejných cestovních kanceláří, zahrnují obvykle transfer, ubytování, nějaké ty tematické výlety za příplatek, koupání a popíjení v plážovém baru. Pokud vás takto prožitá dovolená zbytečně unavuje a nudí, zkuste letos něco netradičního. Klasické trávení dovolené vyměňte za zájezdy na míru a vyberte si takový program, o který opravdu stojíte. Cestovní kancelář Monoi pro vás připravila nespočet tematických zájezdů, v rámci kterých je kladen maximální důraz na přání, potřeby, ale i zájmy a záliby klientů a individuální přístup.

Exotická dovolená plná netradičních zážitků

Vydržet celý pobyt na jedné pláži, to asi není dovolená, která by řadu z nás uspokojila. Pokud toužíte po pořádné dávce adrenalinu, nezapomenutelných zážitcích a zároveň chcete poznávat místa, jež naše planeta ukrývá, je pro vás exotická dovolená na míru doslova jako stvořená. Vybírat si můžete z balíčků pro skupiny i jednotlivce. Jestliže se vám některá z programových nabídek zalíbí, stačí odeslat nezávaznou poptávku, na základě které vám bude vyčíslena cena vybraného balíčku. Pak už stačí jen sbalit to nejdůležitější a vydat se na dovolenou, na níž budete ještě dlouhá léta se slzou v oku nostalgicky vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *