Jarní buzení na Karlštejně

Zima už nám dává definitivní sbohem, a tak je jen otázkou několika týdnů, kdy nás sluníčko vytáhne z měst a sídlišť do přírody a k vodě. Abyste na první teplé dny byli připraveni, není na škodu udělat si malý „fahrplan“. Nemáte-li žádný nápad, jistě vám tak přijde vhod naše doporučení.

Udělejte si výlet na Karlštejn a vychutnejte si kromě středověkého hradu i pohostinnost zdejšího podhradí, které je často neprávem opomíjeno. V údolí řeky Berounky lze totiž zažít nevšední dny v hotelu s výtečnou kuchyní a skvělým wellness. Navštivte hotel Karlštejn a zjistěte, že jeden den zde k relaxaci rozhodně nestačí.

Luxus hodný šlechticů

Romantický hotel Mlýn Karlštejn nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, které mají osobitý styl a navodí vám atmosféru šlechtických rodů. Chcete prožít noc jako královna Eliška? Rezervujte si její pokoj s výhledem do údolí. Ještě větší luxus pak zažijete v pokoji THE BEST ROOM HER & HIS, který je vybaven moderním designovým nábytkem, klimatizací, křišťálovými světly, dubovou podlahou a volně stojící vanou Villeroy & Boch i prosklenou moderní koupelnou s dešťovou sprchou a luxusními italskými obklady. Užijete si zde dny i noci plné pohody.

Nuda nepřipadá v úvahu

V hotelové restauraci si pochutnáte při výběru specialit ze sladkovodních a mořských ryb s širokou paletou kvalitních vín. Unikátní poloha hotelu na břehu rybníka dává možnost využít k posezení nejen letní terasu, ale i party stan nebo altánek na přilehlém ostrůvku. Člověk se zde bude cítit jako v ráji. A ať už jste novodobým Adamem nebo Evou, nudit se zde rozhodně nebudete.

Poté, co se do sytosti zrelaxujete ve zdejším wellness centru, si můžete „dobít baterky“ výšlapem do vápencových lomů na Velkou a Malou Ameriku, nebo si skočit na golf na zdejší 27jamkový green, nebo se nechat unést do výšin letem vyhlídkovým balónem. Záleží jen na vás, pro jaký program se rozhodnete. Ať tak či tak, zcela jistě budete nadšení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *