Trendy gelové nehty na rok 2016

SimonaR / Pixabay

Rok 2016 už je v plném proudu a s ním přichází nejen mnoho nových příležitostí, ale také množství nových trendů v oblasti módy, účesů i manikúry. Pokud chcete být v následujícím roce IN, pak se nechte inspirovat následujícím článkem. Společně se teď totiž podíváme, jaké gelové nehty v roce 2016 pofrčí.

Zima ve znamení sytých barev

Začátku roku, a to hlavně chladným měsícům, budou vládnout syté odstíny. Stálicí mezi oblíbenými barvami zůstává červená. Kromě rudých odstínů si své místo na výsluní vydobyla i tmavě modrá, tedy námořnická, která je oproti klasické černé příjemnou změnou. Sytých, zemitých barev je však mnohem víc, vybírat můžete z tmavě zelených až smaragdových tónů, přírodních odstínů hnědé a zabrouzdat můžete i do vod elegantní šedi. Šedá bude v zimních měsících vládnout nejen nehtům, ale také oblečení. Proto by šedý gel-lak neměl chybět ani ve vaší sbírce. Je jen na vás, zdali si vyberete lesklý, nebo raději matný odstín.

Celému roku bude vládnout růžovo-modrá

V nedávné době se světem rozletěla zpráva o tom, že rok 2016 bude ve znamení dvou barev, a to růžové a modré. Pro jarní měsíce tedy doporučujeme volit jemné pastelové tóny odpovídající tomuto barevnému trendu.

Pravdou však je, že pokud těmto barvám zrovna nefandíte, můžete dát přednost tradičnějším a konzervativnějším odstínům (béžová, meruňková, tělová, atd.).

Jak na modeláž nehtů?

Pokud gelové nehty milujete, ale nemáte čas neustále chodit na manikúru či za tuto péči nechcete zbytečně utrácet, pak vám doporučujeme investovat. Do začátků se vám bude hodit startovací sada na gelové nehty. Před aplikací nehtů si budete muset vybrat i vhodné nehty a hezký lak.

Jakmile budete mít vše potřebné, budete se moci pustit do samotné modeláže. Na internetu najdete velké množství článků i video návodů, které vám v začátcích pomohou. Při aplikaci gelových nehtů buďte hlavně trpěliví a věřte, že jak získáte praxi, půjde vše snáz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *