Kterou nebankovní půjčku obdržíte ihned?

Potřebujete ihned peníze, ale banka vám jako zákazníkovi nedůvěřuje? Nebo vás odrazuje svým zdlouhavým schvalovacím procesem? Nebojte se poohlédnout po nebankovní půjčce. Nebankovní společnosti jsou obecně pohotovější a pružnější než zavedené bankovní domy.  Při volbě poskytovatele je ovšem třeba být opatrný, proto si raději prostudujte žebříčky a porovnání nebankovních společností a nebankovních půjček, které sestavují sdružení spotřebitelů.

Pokud potřebujete půjčku ihned od prověřené nebankovní společnosti, doporučujeme vám Hypopůjčku od společnosti TGI Money a. s., která se umístila na prvním místě v testu nebankovních půjček spotřebitelského sdružení Umbrella. Hypopůjčka spojuje výhody nebankovní půjčky se seriózností zavedeného poskytovatele. Její poskytovatel, společnost TGI Money a. s., působí na trhu již od roku 2005 a za tu dobu její korektní přístup prověřily tisíce zákazníků.

Hypopůjčka je rychlá nebankovní půjčka, se kterou máte peníze ihned na účtu. Díky tomu, že se jedná o americkou hypotéku, nemusíte dokazovat příjmy nebo shánět ručitele, nýbrž ručíte pouze svou nemovitostí. Hypopůjčka je navržena tak, aby se přizpůsobila vašim individuálním možnostem. Výši splátek a dobu splatnosti si totiž můžete nastavit sami podle svých možností na úvěrové kalkulačce. Nízké úročení přitom umožňuje půjčenou částku splatit za rozumných podmínek.  Není účelově vázaná, takže ji lze použít naprosto na cokoli, co momentálně potřebujete.

Další příjemná vlastnost Hypopůjčky je, že za zpracování žádosti neplatíte žádný poplatek předem. Stačí vyplnit online formulář a do 24 hodin vám poskytovatel oznámí, zda vám byla půjčka předběžně schválena. Pak už stačí jen se zástupcem společnosti doladit poslední podrobnosti, podepsat smlouvu, a peníze máte ihned na účtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *