Skleněný sprchový kout na míru se Sklenářstvím Brno Rosprim

Toužíte po rybičkách? Naplánovali jste si, že jejich akvárko umístíte do obývací stěny a následně jste zjistili, že nemůžete sehnat vhodné akvárium. Ptáte se co teď? Zkuste se obrátit na Sklenářství Brno Rosprim. Firma vám vyrobí nejen speciální akvárium či terárium přesně podle vašich požadavků, ale pomůže vám i se zasklíváním oken či dveří či výrobou skleněného sprchového koutu na míru.
Sklenářství Brno Rosprim je firmou s dlouholetou tradicí, bohatými zkušenostmi v oboru a pestrou nabídkou služeb, o jejichž kvalitách hovoří reference. Firma působí na trhu již od roku 1993 a zabývá se veškerými sklenářskými pracemi počínaje zasklíváním a konče výrobou zrcadel a akvárií na míru. Jejich sortiment se k maximální spokojenosti zákazníků stále rozšiřuje.

Ráno, nebo večer? Sklenářství Brno pomůže kdykoli

Sklenářství Brno Rosprim poskytuje svoje služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nonstop provoz tedy patří mezi nesporné přednosti této firmy. Včetně nonstop provozu však získáte i mnohé další výhody, tak například profesionalitu, rychlost provedení či kvalitní služby v oblasti sklenářství a zasklívání. Brno navíc není jedinou lokalitou, kde firma poskytuje svoje služby. Sklenářství Rosprim mohou využít zákazníci po celé České republice.

S čím vám mohou pomoci?

Potřebujete zasklít okna či dveře? Toužíte po designovém skleněném sprchovém koutu? Chcete si dům vyzdobit speciálními zrcadly, které nikdo jiný nemá, protože jsou vyrobené přesně podle vašeho návrhu? Zařizujete firmu v minimalistickém a nadčasovém duchu a máte namyšlené schodiště se skleněným zábradlím a místnosti se skleněnou podlahou? A právě všechny tyto problémy za vás firma Sklenářství Brno Rosprim vyřeší.
Včetně toho vám pomůže s řezáním skla, s pískováním, broušením či vrtáním skla. Vybírat můžete ze skla kaleného, barevného, neprůstřelného, protipožárního, žáruvzdorného či dvojskla izolačního.

Jeden myslel na “Skleněný sprchový kout na míru se Sklenářstvím Brno Rosprim

 • 5 ledna, 2016 (9:12 pm)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  Rád bych cenovou nabídku a možnosti na zasklení vstupu do sprchové koutu o rozměru 58,5cmx183cm, panty na pravé straně, otevírání k sobě, pokud možno ne čiré sklo. Tzv. mléčné stav ideál, případně nabídněte.
  Děkuji a příjemný den

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *