Bazény si můžete nechat zhotovit i na míru

Poptávka po bazénech v naší republice stále roste. Není se čemu divit, protože jde o skutečný komfort mít na zahradě umístěný vlastní bazén a osvěžovat se podle libosti. Bazény si můžete vybírat z mnoha druhů za příznivé ceny, stačí si ujasnit, kam chcete nový bazén umístit.

Bazény s dlouhou životností

Mnohé obchody dnes nabízejí bazény v různých velikostech a tvarech. Jestliže preferujete bazén s dlouhou životností za příjemnou pořizovací cenu, zkuste plastový. Polypropylenové plastové bazény není problém vyrobit podle vašich představ – na míru. Zdravotně nezávadný deskový polypropylen je opatřen UV stabilizátorem a vyniká stálou barevností. Jistě oceníte i vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Dodané bazény mají kruhový, oválný nebo obdélníkový tvar.

Firma Izoplast se kromě jiného zabývá i výrobou bazénů a zakázkové výrobě z polypropylenu. U nabízeného sortimentu se lze spolehnout na dobré materiály, protože se využívají jen druhy s certifikaci pro použití v České republice od předních výrobců z Čech i ze zahraničí.

Bazény bez nutnosti stavebních úprav

Chcete si na zahradu umístit bazén, ale rozhodně vás nelákají potřebné stavební úpravy? Potom zvolte řešení v podobě nadzemního bazénu. Z dalších výhod oceníte nenáročnost na prostor, slušnou pořizovací cenu a nízké náklady na údržbu. Nadzemní bazény vypadají skvěle po vzhledové stránce a není problém si pořídit druhy pro koupání více osob najednou.

Nevšední bazény z folie

Foliové bazény mají hlavní výhodu – snadno se montují a můžete z nich vytvořit jakýkoliv tvar si přejete. Fólie se dá jednoduše využít k potažení různých tvarů a bazén tak získá originální vzhled. Bazénové folie se uplatňují při realizaci nových vnitřních i vnějších bazénů, ale používají se i při rekonstrukcích starších typů bazénů. Využívané fólie mají dlouhou životnost, vysokou pevnost, odolnost proti plísním, hnilobě, UV záření a proti chemicky ošetřené vodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *