Jak ji přesvědčit, že vám nejde jen o sex

Jen o sex jde ženám ve vztahu málokdy. Ale muži to mají nastavené trochu jinak. A není pro ně nic jednoduššího, než vytvořit iluzi falešného vztahu, kterou mohou udržovat klidně celé měsíce. Stačí jim k tomu překvapivě málo. A není tedy divu, že ženy začínají být v poslední době obezřetnější.

Co tedy určitě nedělat, abyste se v jejich očích nezapsali jako nenapravitelní sukničkáři, s nimiž nemá smysl ztrácet čas? Podívejte se na naše tipy.

Kdy se zmínit o sexu

Muži dychtící po sexu umí být trpěliví. Bylo by totiž podezřelé, kdyby se ženu pokusili dostat do postele hned na prvním rande. Nevydrží jim to ale dlouho. Nejpozději na třetí schůzce se o sexu minimálně zmíní a nejpozději při dalším setkání se už snaží ženu do své postele doslova zatlačit. Takže co dělat? Nechte ji, aby tohle choulostivé téma nakousla první. Jestli se jí vážně líbíte, klidně do toho hupne už napoprvé. Takže proč odmítat?

Pracovní vytížení? Nedejte to najevo

Jakékoli společné aktivity (kromě sexu samozřejmě) muže-sukničkáře doslova děsí. Obvykle bývají příliš utahaní nebo pracovně vytížení. Ve skutečnosti se jim nechce zůstávat v předstírací póze zájmu déle, než je nezbytně nutné. Takže je-li váš osobní a pracovní život momentálně opravdu přeplněný, důkladně protřiďte priority, případně nechte nové seznámení na někdy později. Jinak vás pravděpodobně čeká neúspěch.

Věty, které sukničkáři používají

Dost možná se nechcete hned vrhat do vztahu se všemi rodinnými příslušníky vaší vyvolené, ale reagovat panicky na jakoukoli zmínku o nich ji donutí zbystřit. Věty jako: „Já nestojím o tvou nejlepší kamarádku, já stojím o tebe,“ nebo „Už mockrát jsem se spálil, tak nic nechci uspěchat,“ jsou pak pro většinu zkušených žen jasnou stopkou. Vyvarujte se jich. Někdy se vyplatí trochu se přemoci, odměna za to totiž stojí.

Že jste zatím o podobných tricích ani netušili? Nevadí. Už brzy pro vás otevře své nové stránky o holkách skutečná kapacita v oboru – Maxmilián. Nejpozději do léta 2020 se můžete těšit na spoustu rad a tipů pro nezadané muže. A nezáleží na tom, zda vám jde opravdu jen o tu postel, nebo naopak chcete zamířit někam dál. Už teď tu na vás čeká spousta užitečných informací a další stále přibývají. Nezmeškejte to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *