Péče o vlasy

Zima je zatěžkávacím obdobím nejen pro naši pleť, ale náročná je také pro naše vlasy, které v chladných měsících obzvláště trpí. Mají tendenci slábnout, třepit se, chybí jim lesk, kudrnaté vlasy krepatí, rovné plihnou, vyskytnout se mohou lupy, častým problémem, se kterým se musíme potýkat, je také elektrizování vlasů, zabrat dostává i vlasová pokožka. Nošení nejrůznějších pokrývek hlavy zase může způsobit rychlejší maštění vlasů. Kvůli teplotním výkyvům, kdy přecházíme z tepla do zimy a naopak, je oslabena přirozená obranyschopnost vlasů, jsou křehčí a lámavé. Poskytnutím speciální péče a použitím těch správných a kvalitních přípravků, které budou Vaše vlasy hýčkat i v těch nejhorších podmínkách, tomu ale můžete zabránit. Právě takové produkty nabízí profesionální vlasová kosmetika Alterna, kterou si oblíbila i řada celebrit. A není divu. Díky využití nejmodernějších technologií a obsahu vysoce účinných složek, poskytují tu nejlepší péči všem typům vlasů. Její výsledky jsou prokazatelné a velmi rychle viditelné, již po prvním použití můžete pozorovat zlepšení v podobě posílení, uhlazení, hebkosti a lesku vlasů. Obnovují přirozenou schopnost vlasů odolávat nepříznivému vnějšímu prostředí, vlasy vyživí, posílí a intenzivně hydratují.

Vybírat můžete šampony bez obsahu sulfátů a parabenů, oleje, spreje, ale také ultrasuché laky na vlasy, které chrání před vzdušnou vlhkostí, zabraňují poletování a krepatění vlasů. Oslabené vlasy si zaslouží hydrataci. Nezapomeňte také na použití kondicionéru, který omezí vysoušení vlasů chladem, chrání je před lámavostí a dalším poškozením.

Dámská řada Alterna Caviar vyživí suché vlasy a dodá jim tolik potřebnou hydrataci, minimalizuje viditelné projevy stárnutí a příznivě ovlivňuje celkový stav a vzhled vlasů. Alterna Bamboo Shine je skvělým řešením pro slabé vlasy bez lesku a řada Bamboo Volume obsahuje velké množství živin, které vlasy ozdraví a hydratují. Vlasová kosmetika Bamboo Smooth si poradí se suchými, krepatými vlasy a Bamboo Style obsahuje produkty, které pomáhají s úpravou vlasů, jedná se o suché šampony, laky na vlasy, stylingové gely, balzámy či antistatické spreje, které nedají šanci elektrizování vlasů. Užijte si pocit z krásných vlasů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *