Osobnostní rozvoj nepodceňujte: Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit

Úspěšně jste složili maturitní zkoušku či bakalářské nebo magisterské státnice a zařekli se, že tímto skončilo období nekonečného vzdělávání, učení a biflování pouček? Pak jste s největší pravděpodobností nastoupili do svého prvního zaměstnání, založili si firmu a nepěkně narazili na problém, kterým je nutnost celoživotní vzdělávání. Ať už na pozici obsahového stratéga, HR managera nebo v rámci vlastní firmy – pokud usnete na vavřínech, úspěšná kariéra či obchody snů se vám vzdálí na míle daleko. Rozvíjet se na poli profesním i osobním, to vyžaduje notnou dávku sebezapření, ale i spolehlivého partnera, který vás provede různorodými oblastmi každodenního osobního i firemního života. Jedním z těchto spolehlivých partnerů je i poradenská a vzdělávací společnost MotivP, která pro vás otevírá zajímavé kurzy!

Zúčastněte se inovativních kurzů pro nadšence

Společnost se zaměřuje nejen na kurzy pro jednotlivce, ale také pro celé firmy a lektory, jež chtějí své poznatky předávat stále dál. Patříte-li do první zmíněné skupiny, pak sledujte nabídku aktuálních kurzů pro jednotlivce, jež se zaměřují primárně na školení koučinku, školení prezentačních dovedností či realizace assessment a development center. Abyste se mohli kurzu zúčastnit, nemusíte mít žádné speciální psychologické vzdělání. Stačí, pokud máte chuť zkusit něco nového, podnítit v sobě schopnosti a dovednosti a upravit svůj profesní či osobní život.

Aktuální otevřené kurzy v nabídce MotivP

Pokud jsme vás navnadili k návštěvě některého z kurzů společnosti MotviP, pak máte štěstí! Během tohoto roku se totiž chystají otevřené kurzy, které vám mohou pomoci hned v několika oblastech. Zúčastnit se můžete kurzů týkajících se managerských dovedností, kurzu určeného pro HR managery, ale zlepšit se můžete také v prezentačních dovednostech či v práci s firemním či studentským e-learningem. V současné chvíli je vypsáno hned 8 otevřených kurzů, které mohou zajímavým způsobem obohatit také váš současný život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *