Střední škola cestovního ruchu v Praze: Příležitost pro všechny cílevědomé studenty

Již zanedlouho bude potřeba odevzdat přihlášky na střední školy. Máte-li doma školáka, který letos dokončí povinnou školní docházku, jistě řešíte, co dál. Středních škol, gymnázií a učilišť je v České republice, více, než dost. Úroveň vzdělání se však na jednotlivých školách a učilištích značně liší. Jestliže chcete, aby se vaše dítko učilo věci, které mu pomohou při uplatnění na trhu práce nebo při rozjezdu vlastního podnikání, vsaďte na pražskou Střední školu cestovního ruchu ARCUS se čtyřletým maturitním oborem Cestovní ruch.

Odborné předměty i důraz na perfektní jazykovou výbavu

Základem studia na Střední škole cestovního ruchu je výuka odborných a profilujících předmětů, mezi něž patří například technika cestovního ruchu, ekonomika cestovního ruchu, obchodní korespondence, účetnictví, průvodcovství nebo základy práva. Velký důraz klade střední škola ARCUS Praha především na výuku cizích jazyků a výpočetní techniku. Studenti si mohou pro výuku zvolit některý z následujících jazyků: angličtina, němčina, španělština, ruština a francouzština, jejichž výuka je podpořena výměnnými pobyty na mezinárodní jazykové škole.

Výhody studia na Střední škole cestovního ruchu

Střední škola ARCUS však nabízí studentům mnohem více, než jen kvalitní výuku odborných předmětů a jazyků. Každý student získá při nástupu zbrusu nový tablet iPad mini, který může používat ke studijním účelům. Na celé škole je k dispozici Wi-Fi zdarma, student má tedy volný přístup k internetu během celého svého studijního pobytu. Mezi další výhody patří nejrůznější druhy odborných praxí, výměnných pobytů, sportovních kurzů, ale třeba i možnost získat řidičský průkaz s výraznou slevou. Rodiče žáků pak mohou sledovat jejich klasifikaci i docházku prostřednictvím internetu. Střední škola cestovního ruchu Praha nabízí odbornou výuku i řadu výhod pro všechny cílevědomé studenty. Nenechte si ujít den otevřených dveří a především termín pro uzávěrku přihlášek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *