Hoďte stranou stud a jazykové bariéry a vsaďte na pomaturitní studium angličtiny

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem – staré známé pořekadlo, které platí napříč světem i generacemi. Nějaký ten jazykový základ má od školy s největší pravděpodobností každý z nás. Dříve se hojně vyučovala ruština společně s němčinou, dnes převládá angličtina a řada jazyků přímořských států. V dnešní době také platí, že bez kvalitně zvládnutého světového jazyka díru do světa bohužel neuděláte. Pokud máte s jazyky problém, vyzkoušejte pomaturitní studium, které nabízí jazyková škola LINGUA SANDY!

Jazyky zvládnete levou zadní!

Ne nadarmo se říká, že maturita je zkouškou dospělosti. Když ji ovšem úspěšně složíte, najednou máte v rukou papír a nevíte, co dál. A protože je situace na trhu práce bezútěšná, čerství absolventi středních škol hledají jakoukoli jinou možnost, než nástup do zaměstnání, potažmo registraci na úřadu práce. Chcete-li se zdokonalit ve výuce cizích jazyků, je pro vás doslova jako stvořené pomaturitní studium v jazykové škole LINGUA SANDY, jež se může pochlubit více, než 23 letou tradicí a 41 vyučovanými jazyky! Učit se zde můžete některý z mnoha světových jazyků, jehož výuka je zajištěna pohodovou, přesto však velmi účinnou metodou. Výuku zajišťují certifikovaní vyučující, ale i rodilí mluvčí.

Jednoduchá výuka, perfektní výsledky

Pokud se do jazykové školy přihlásíte, můžete si vybrat z celé řady nepřeberných světových jazyků. A co vlastně takovou výukou získáte? Například takové jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny a španělštiny zahrnuje také přípravu na mezinárodně uznávané zkoušky a OSP Scio testy. Výuka je v tomto případě zajištěna v centru Prahy 1 a vedou ji zkušení lektoři s mnohými zkušenostmi a přátelským přístupem. Chcete-li zlepšit své jazykové schopnosti a dovednosti, zároveň si po maturitě „oddálit“ nástup do zaměstnání a mít neustále statut studenta, vyzkoušejte pomaturitní studium v jazykové škole LINGUA SANDY! Získáte nejen nové jazykové zkušenosti, ale také spoustu přátel, naladěných na stejnou jazykovou vlnu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *