Ideální místo pro odpočinek a kongresy? Kongresové centrum Praha v TOP HOTELu!

Potřebujete uspořádat kongres? Workshop nebo seminář? Či plánujete významné VIP setkání nebo reprezentační ples či oslavu výročí založení firmy? Pokud ano, pak jistě přemýšlíte, kam sezvat významné hosty a obchodní partnery společnosti. Praha je pulzujícím srdcem republiky, proto není divu, že zde vyrostl největší kongresový hotel v celé Evropě! Jeho název je TOP HOTEL Praha****, art hotel & kongresové centrum Praha a nabízí řadu exkluzivních služeb na velmi vysoké úrovni.

Místo pro vaše konference

Největší kongresový hotel v Evropě v sobě ukrývá rovnou 5 velkých kongresových sálů a 16 menších salónků s možností variabilního uspořádání, které dohromady pojmou až 5 000 návštěvníků. Největší kongresový sál Praha má dokonce kapacitu 2 000 osob, což je vskutku velmi zajímavé číslo. Konferenční prostory Praha působí velmi přívětivě a profesionálně. Hledáte-li reprezentativní prostory pro firemní setkání a konference, je kongresový hotel Praha jasnou volbou. Pro hosty je připraveno rozlehlé parkoviště přímo před hotelem i kompletní doprovodné konferenční služby na profesionální úrovni.

Luxusní restaurace, tradiční pivnice i japonská zahrada

Ovšem konferenční prostory nejsou to jediné, co TOP HOTEL Praha **** nabízí. Jeho součástí je také wellness centrum pro váš odpočinek a relaxaci i japonská zahrada. Občerstvit se můžete v některé z tematických restaurací, kde jsou pro vás a vaše hosty připraveny speciality tradiční české i zahraniční kuchyně. Posedět můžete také v lobby baru se zimní zahradou nebo v dalších dvou barech. Budete-li mít chuť na poctivé české pivo, zamiřte do hotelové Staročeské pivnice a dejte si škopek na zdraví!

Unikátní místo pro unikátní hosty

Hledáte-li místo pro pořádání konferencí i luxusní hotel v samotném centru Prahy, je sázka na TOP HOTEL Praha****, art hotel & kongresové centrum Praha jasnou volbou. Hotel byl navíc již několikrát označen za vítěze prestižní soutěže Czech Hotel Awards!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *