Víte, kde v Ostravě najít luxusní ubytování?

Určitě to všichni znáte. Jedete na pracovní cestu nebo na dovolenou a nevíte, kde se ubytovat. Město či lokalita, kam jedete, vám totiž nabízí několik možností a vy si nemůžete vybrat. Jak byste také mohli. Internetové stránky všech hotelů a penzionů nabízejí komfortní ubytování s nadstandardními službami. Vy však víte, že ne vždy tomu tak ve skutečnosti je. Právě proto se chci podělit se svojí osobní zkušeností v rámci ubytování v Ostravě.

Minulý týden jsem jela na pracovní cestu do Ostravy, a protože jsem v Ostravě měla strávit dvě noci, hledala jsem kvalitní ubytování (Ostrava). Již týden před odjezdem jsem seděla doma u počítače a zkoumala možnosti. Většina internetových stránek hotelů a penzionů nabízela komfortní ubytování s luxusními službami navíc. Jako člověk cestující po celé republice a po zahraničí jsem však věděla, že nabídka se s realitou často rozchází. A proto jsem si nakonec nechala hotel doporučit.

Doporučení, ta správná volba?

Musím říci, že doporučení je pro mne v současné době tou správnou volbou. Samozřejmě mají naši známí různé nároky a různé preference, takže i doporučení může někdy zklamat. Avšak doporučení, které jsem dostala na hotel Ostrava, Jan Maria****, mne nezklamalo, ba naopak potěšilo.

Hotel Jan Maria****

Hotel Jan Maria**** nacházející se v objektu bývalé šachty „JAN MARIA“ mě v první řadě zaujal svou strategickou polohou, neboť se nachází pár minut od centra jízdy autem od centra Ostravy. Nejenže jsem se do pár minut dostala na jednání, ale zároveň jsem měla blízko i nové nákupní středisko Nová Karolína. Přestože jsem byla na pracovní cestě, hledala jsem možnosti volnočasového vyžití a také inspiraci pro rodinný výlet. I v tomto mne hotel Jan Maria**** překvapil, neboť v jeho blízkém okolí se nachází i atrakce jako ZOO Ostrava či Slezskoostravský hrad.

Gastronomie na výbornou

Osobně si navíc potrpím i na vynikající kuchyni. Ve většině případů mne však u hotelů zklame právě kuchyně, nikoli ubytování. V tomto bodě mne však hotel mile překvapil. Ze svého pracovního víkendu jsem si tak odnesla skvělý gastronomický zážitek doplněný i relaxem ve wellness centru. Po náročném pracovním dni jsem si dopřála masáž, saunu a s kolegy jsme zašli i na bowling.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *