Investiční zlato můžete i darovat

Investiční zlato vždycky bylo, je a bude trendem, ve kterém se točí velká suma peněz. Uložit si tak totiž můžete obrovské částky peněz, jež se vám nijak nekrátí žádnými nesmyslnými poplatky.

Získáte tak čistou investici do budoucna. Kde si tedy můžete pořídit nejrůznější zlaté mince? To zjistíte právě v tomto článku.

Zlato bez DPH: Smluvní partner ČNB i České Mincovny

Zlato, ve své surové i opracované podobě, je možno zakoupit v klasických kamenných prodejnách, ale také prostřednictvím smluvních partnerů České národní banky, kterým je například společnost Zlato bez DPH. Ta je však nejen oficiálním smluvním partnerem ČNB, jak jsme již zmínili výše, ale také partnerem České Mincovny, takže máte skutečně jistotu, že se jedná o ověřeného prodejce a poskytovatele stříbrných a zlatých mincí, cenných medailí a pamětních slitků.

Česká mincovna stále tvoří nové vzory

Pro svoji investiční zálibu můžete sáhnout například po klasických investičních kovech, jakými jsou zejména zlato a na druhém místě i stříbro. Z těchto kovů nabízí společnost Zlato bez DPH všechny možné podoby této investice. Nejpopulárnější jsou samozřejmě klasické mince, jež si můžete uchovat někde doma a po několika letech opět zpeněžit s jistým výdělkem. Chcete-li svoji investici navýšit, můžete sáhnout i po sadách dukátů, medailí a mincí.

Speciální výrobky pro speciální příležitosti

Zajímáte-li se však o investiční zlato například z důvodu zaopatření nově narozeného vnoučka, můžete sáhnout po speciálních výrobcích, jež tato společnost taktéž nabízí. Jedná se jak o medaile s pohádkovými motivy určenými právě dětem, tak i o dárkové balení s uzavíratelnými noži s pozlacenou nebo postříbřenou čepelí, jež jsou vhodné zejména k významným kulatinám.

Za jak dlouho se vám investice do zlatých mincí vrátí?

Určitě vás při jakékoliv koupi investičních kovů napadá, za jak dlouho se vám vlastně vaše investice vrátí. To vám samozřejmě nikdy nikdo s určitostí neřekne. V současnosti se cena zlata za trojskou unci pomalu zvyšuje. Avšak oproti začátku roku není výrazněji odlišná. Musíte tedy počkat několik let, aby se skutečné zvýhodnění a vaše investice projevily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *