Sháníte profesionály v oblasti finančních služeb? Našli jsme je pro vás!

Ideální hypotéka. Nejlepší spoření na horší časy. Nebo snad zajímavý investiční program, který může vaše finance zhodnotit atraktivním způsobem? Ať už se zajímáte o něco z výše jmenovaného nebo hodláte využít některou z dalších finančních služeb, jistě tápete ve změti produktů, nabídek i jednotlivých subjektů, které tyto služby nabízejí.

Jak se zorientovat v aktuálních nabídkách bank, spořitelních družstev a fondů? Kde vám nabídnou opravdu ty nejvýhodnější podmínky a jak docílit toho, aby se vaše finance zajímavě zhodnotily? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek pro vás mají odborníci ze společnosti IMG, kteří vám rádi nabídnou své profesionální služby.

Proč oslovit naše makléře?

Důvodů je hned několik. Nejen, že nabídek poskytovatelů finančních služeb je opravdu nepřeberné množství, také jejich prezentace není občas příliš srozumitelná. Pokud se tedy v oblasti hypoték, spoření a investic průběžně nepohybujete, můžete mít při výběru vhodného produktu nemalý problém. Právě s ním vám může pomoci makléř společnosti IMG, který disponuje potřebnými zkušenostmi a na základě vašich potřeb a požadavků pro vás vyhledá ten ideální produkt.

Kompletní portfolio produktů

Dalším důvodem, proč využít služeb společnosti IMG, je také kompletní portfolio jednotlivých produktů, které mohou být pro zájemce ve vzájemné kombinaci ještě o mnoho výhodnější, než při jednotlivém sjednávání. Pokud si tedy nevíte rady, stačí oslovit tým profesionálů, kteří vám nejen poradí a pomohou, ale umožní vám také zorientovat se v aktuální nabídce a následně vybrat takový produkt, který pro vás bude bezkonkurenčně ten nejvýhodnější.

Pár slov závěrem o společnosti IMG

Tato společnost již na trhu působí více, než 19 let. Z tohoto důvodu se tedy může pochlubit množstvím zkušeností, stejně jako bohatým portfoliem spokojených klientů, mezi které můžete patřit také vy. Pojišťovací a finanční makléř IMG a.s. je součástí mezinárodní sítě Wells Fargo Global Broker Network. Kromě toho vlastní také rozsáhlou síť obchodních zástupců, která pokrývá kompletně celou ČR. Vsaďte na pomoc profesionálů a zorientujte se ve změti netransparentních nabídek i jednotlivých produktů raz dva!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *