ACEMA Credit – váš správce financí

Jednou z největších finančních, nebankovních společností je ACEMA Credit, jež na českém trhu působí již více než dvanáct let.

Svoji popularitu získala nejen vstřícným přístupem, ale i množstvím nabízených produktů, které podporovala a stále podporuje cílená marketingová kampaň.

Americká hypotéka s ACEMA Credit

Jedním z těch významných produktů, o něž je stále větší zájem a internetové vyhledávače zaznamenávají rostoucí počet vyhledávání, je tak zvaná americká hypotéka. Úvěr, který ač zní jako půjčkou na bydlení, ve skutečnosti takovým produktem není.

U americké hypotéky ručíte vlastní nemovitostí a tak získáte neúčelný úvěr vysokých částek spolu s výhodnou úrokovou sazbou. Dá se tak dočasně řešit složitá životní situace a dost často lidé tímto způsobem hledají východisko z exekucí, či dočasné insolvence.

Rychlá půjčka bez potvrzení příjmů

Pravilem při vyřizování bankovních úvěrů je nutnost dokládat příjem. Tím pádem banka přichází o množství klientů, kteří by mohli bez problémů splácet půjčku, ale bohužel z nějakých důvodů nemohou nebo nechtějí svůj příjem dokládat.

Rychlá půjčka bez potvrzování příjmů je vhodnou alternativou pro všechny, ať s příjmem, nebo bez něj. Málokdo rád chodí na účtárnu podniku, aby mu takové potvrzení vydali, protože se navíc následně ověřuje. V tomto je půjčka bez potvrzení příjmů korektní ke svým klientům.

Nebankovní půjčky bez registru on-line

Další výhodnou a velice žádanou nebankovní půjčkou je ta, bez registru, s vyřízením on-line. Nikdo se dnes, v rychlé a hektické době, nechce zdržovat zbytečným vyplňováním tiskopisů, ve kterých se nevyzná.

On-line vyřízení je moderní formou, kterou lze využít příjemně z pohodlí domova při zřizování nebankovní půjčky bez registru on-line. Půjčka má velkou výhodu v tom, že se žadatel neověřuje v registru dlužníků a tudíž je vyřízení rychlé a jednoduché.

Splácet pravidelně a bez potíží může i ten, co v minulosti třeba na jednu splátku omylem zapomněl.

ACEMA Credit – váš správce financí
wilkernet / Pixabay