Kompletní péče o vaše auto

Pokud na Vysočině hledáte spolehlivého partnera, který se postará o váš vůz, dobře pochodíte v autocentru Auto Máca Jihlava. V tomto regionu je to jeden z nejvýznamnějších autorizovaných obchodníků s auty Škoda, Seat a Fiat. Hlavním plusem ovšem je, že se nesoustředí pouze na prodej. Svým zákazníkům poskytuje komplexní služby.

Auto Máca je na Vysočině tak oblíbeným prodejcem z toho důvodu, že si zachovává profesionální přístup ke všem zákazníkům. Neustále rozšiřují své zákaznické služby, upravují provozovny dle standardů jednotlivých výrobců automobilů a zdokonalují poskytované služby.

Prodej aut značky Škoda, Seat a Fiat

Od roku 1992 se firma soustředí na prodej aut Škoda a Seat, v roce 2009 rozšířila svou působnost ještě na značku Fiat (osobní i užitkové vozy). Předváděcí vozy těchto značek jsou ihned k dispozici, předváděcí jízda je samozřejmostí. S každým zákazníkem jsou navíc individuálně probrány možnosti financování a pojištění vozů.

Multiznačkový servis

Záruční i pozáruční opravy aut prodávaných značek jsou samozřejmostí, od roku 2012 Auto Máca poskytuje i nezávislý servis vozů Volkswagen. Prodávají originální i neoriginální náhradní díly a příslušenství, pneumatiky. Zajišťují ruční mytí, montáže LPG, měří sbíhavost náprav, na vozech SEAT provádějí STK a Emise zdarma. Svým zákazníkům opravdu mají co nabídnout.

Garantované ojeté vozy

Kromě nových modelů mají v nabídce také ověřené ojeté vozy. Původ a stav je garantovaný, protože každý vůz projde před přijetím do prodeje důkladnou servisní prohlídkou. V rámci programu ŠKODA Plus nabízí Auto Máca mladé vozy značek Škoda, Seat, Volkswagen a Audi přímo od výrobce. Jedná se o tzv. „Roční vozy“, které jsou mladší 18 měsíců a nemají najeto více než 30 000 km. A pod označením „Vyzkoušené ojeté vozy“ najdete auta všech značek do stáří pěti let. Všechna auta zapojená do programu jsou pečlivě prohlédnuta, s koupí získáte roční kontrolu zdarma.

Poslední zmíněnou zajímavostí firmy Auto Máca je prodej skútrů a motocyklů Kentoya, které nahradily kdysi rozšířené Babetty, Simsony a Pionýry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *