Pojišťovna s historií – Generali

Generali pojišťovnaGenerali pojišťovna má úctyhodnou historii a jako taková vzbuzuje ve svých klientech zaslouženou důvěru a dává jim jistotu léty prověřených služeb. V roce 2008 se stala součástí nadnárodní korporace Generali PPF Hodling, kam patří například také Česká pojišťovna a.s.

Zákazníci Generali pojišťovny mají v oblibě bezplatné poradenství a kvalitní servis, který jim Generali poskytuje. Pojišťovna nabízí obvyklou plejádu produktů jako její konkurenti, u Generali si tedy můžete pojistit majetek, vozidla, osoby a individuální nebo bezpečnostní rizika. Kromě toho je pojišťovna jediným akcionářem Generali penzijního fondu a.s., takže zákazníkům umožní sjednat si i penzijní připojištění. Cílem Generali pojišťovny je dle jejích slov vytváření hodnoty pro akcionáře a zároveň dosahování nejvyšší možné míry spokojenosti u svých klientů. Klienti pojišťovny si pochvalují bezplatné poradenství a kvalitní servis, který Generali staví na první místo.

Nabízí obvyklou škálu produktů jako její konkurenti, u Generali si tedy, můžete sjednat pojištění vozidel, majetku, osob, bezpečnostních nebo individuálních rizik. Kromě toho je pojišťovna jediným akcionářem Generali penzijního fondu a.s., takže zákazníkům umožní sjednat si i penzijní připojištění. Soudě dle stále se zvyšujícího počtu klientů a pravidelného obsazování prvních příček v žebříčcích popularity a kvality mezi klienty, se jim to daří skutečně dobře.

Pobočky pojišťovny Generali naleznete v každém větším městě v České republice. Díky husté síti zastoupení poboček je široký pojistný program Generali snadno dostupný na celém území České republiky. Nabídnout klientům co nejlepší služby a zároveň zůstat konkurence schopnou organizací a dobrým zaměstnavatelem je koncept, kterým se Generali řídí odjakživa a řada spokojených kleintů i zaměstnanců ukazuje, že se ji to výborně daří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *