Aplikace křižovatky do mobilního telefonu

Alianz pojišťovna je jednou ze tří největších pojišťovacích společností u nás. Pro řidiče přináší nejenom výhodné pojištění vozidel – havarijní pojištění online a povinné ručení online. Allianz se v rámci svých aktivit souvisejících s pojištěním vozidel zaměřuje také na osvětu a prevenci dopravních nehod.

Povinné ručení i havarijní pojištění slouží pro krytí škod způsobených provozem motorového vozidla, prevence však pro obě strany – pojišťovnu i řidiče vychází levněji než řešení pojistných událostí.

Součástí pojištění vozidel Allianz je maximální podpora řidičů při dopravních nehodách a dalších negativních událostech. Ta je samozřejmostí. Výhodou havarijního pojištění a povinného ručení pojišťovny Allianz je také možnost uzavřít pojistnou smlouvu prostřednictvím internetu. Allianz pojišťovna však nezůstává pouze u komplexních služeb v rámci havarijního pojištění a povinného ručení, resp. havarijního pojištění online a povinného ručení online. Jde ještě mnohem dál.

Tip pro vás:  Řada firem nabízí vývoj softwaru na míru.

Nejen pro řidiče, kteří využívají některý z produktů pojištění vozidel, ale pro všechny řidiče v České republice připravila Alianz pojišťovna interaktivní aplikaci do chytrých telefonů nazvanou jednoduše a výstižně – Křižovatky – ke stažení zde.

Součástí aplikace Křižovatky je mapa nejrizikovějších křižovatek všech hlavních metropolí po celé České republice. Vedle toho nabízí aplikace interaktivní hru simulující projíždění křižovatkami. Variace různých křižovatek jsou téměř neomezené. V každém kole je úkolem hráče vyřešit danou dopravní situaci a projet bezpečně, dle pravidel silničního provozu načrtnutou křižovatkou. V každém kole se přitom zvětšuje obtížnost a snižuje čas na projetí křižovatkou. Odměnou ze hry vám bude nejenom pocit, že skvěle zvládáte všemožné dopravní situace, ale každý měsíc máte možnost soutěžit o slevu na povinném ručení, resp. povinném ručení online Allianz pojišťovny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *