Aplikace křižovatky do mobilního telefonu

Alianz pojišťovna je jednou ze tří největších pojišťovacích společností u nás. Pro řidiče přináší nejenom výhodné pojištění vozidel – havarijní pojištění online a povinné ručení online. Allianz se v rámci svých aktivit souvisejících s pojištěním vozidel zaměřuje také na osvětu a prevenci dopravních nehod.

Povinné ručení i havarijní pojištění slouží pro krytí škod způsobených provozem motorového vozidla, prevence však pro obě strany – pojišťovnu i řidiče vychází levněji než řešení pojistných událostí.

Součástí pojištění vozidel Allianz je maximální podpora řidičů při dopravních nehodách a dalších negativních událostech. Ta je samozřejmostí. Výhodou havarijního pojištění a povinného ručení pojišťovny Allianz je také možnost uzavřít pojistnou smlouvu prostřednictvím internetu. Allianz pojišťovna však nezůstává pouze u komplexních služeb v rámci havarijního pojištění a povinného ručení, resp. havarijního pojištění online a povinného ručení online. Jde ještě mnohem dál.

Tip pro vás:  Řada firem nabízí vývoj softwaru na míru.

Nejen pro řidiče, kteří využívají některý z produktů pojištění vozidel, ale pro všechny řidiče v České republice připravila Alianz pojišťovna interaktivní aplikaci do chytrých telefonů nazvanou jednoduše a výstižně – Křižovatky – ke stažení zde.

Tip na článek:  Pojišťovna s historií - Generali

Součástí aplikace Křižovatky je mapa nejrizikovějších křižovatek všech hlavních metropolí po celé České republice. Vedle toho nabízí aplikace interaktivní hru simulující projíždění křižovatkami. Variace různých křižovatek jsou téměř neomezené. V každém kole je úkolem hráče vyřešit danou dopravní situaci a projet bezpečně, dle pravidel silničního provozu načrtnutou křižovatkou. V každém kole se přitom zvětšuje obtížnost a snižuje čas na projetí křižovatkou. Odměnou ze hry vám bude nejenom pocit, že skvěle zvládáte všemožné dopravní situace, ale každý měsíc máte možnost soutěžit o slevu na povinném ručení, resp. povinném ručení online Allianz pojišťovny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *