Objevte výhodné pojištění na cesty

Lidé stále více cestují. Někdo preferuje tuzemské cíle, jiný se pouští do exotických destinací. Milujete jízdy osobním automobilem, nebo se raději necháte dovézt na místo autobusem, vlakem, letadlem?

Riziko při cestování je stále přítomno, pětkrát se vám nic nestane a na další cestě budete muset řešit nejrůznější problémy.

Pojistěte se na cesty včas

Stále slyšíte cosi o pojistkách? Zkuste brát řeči o nutnosti pojištění vážně a uvidíte, že jednou budete vděčni, že jste se nezapomněli pojistit.
Nezabere vám to mnoho času, protože sjednání pojištění je v současnosti velice pohodlné – stačí vyplnit online žádost a brzy je vše zařízené. Pojištění na cesty se dá klidně uzavřít pár dní nebo hodin před odletem či odjezdem.

Provoz vozidel na silnici je spojen také s velkým rizikem vzniku škod, proto se dle zákona musí zajistit zvýšená ochrana pojištěných jedinců. Sjednat si povinné ručení patří k povinnostem majitelů motorových vozidel. Pokud ho nemáte, zapomeňte na vaše jízdy po silnicích.

Cestovní pojištění rychle sjednáte a následně máte jistotu získání potřebné zdravotní péče, když nastane situace vyžadující lékařskou pomoc. Nejde však jenom o zdravotní péči, ale o řadu jiných služeb při nepříjemných momentech. Můžete si uzavřít tuzemské nebo zahraniční cestovní pojištění. Bude vás to stát jenom několik korun denně a získáte potřebnou jistotu.

Cestování do zahraničí se bez pojištění neobejde

Zahraniční cestovní pojištění lze získat při sjednání online s výraznou slevou. Tarify se vytvoří na míru k pokrytí individuálních potřeb cestujících osob. Léčebné výlohy mají krytí až do několika miliónů korun. Pojištění zajistí asistenční službu na 24 hodin denně, ale i pojistí pro případy neuskutečnění zájezdu.

Tuzemské cestovní pojištění vás ochrání i při provozování různých sportovních aktivit. Dále kryje trvalé následky a smrt úrazem, krádež, přerušení nebo zrušení pobytu, odpovědnost za škodu atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *