Kde seženete kvalitní průmyslová těsnění?

Pracujete v průmyslu? Věnujete se ocelářství, stavbě kotlů či strojů nebo děláte ve sklářství? Sháníte dodavatele průmyslového těsnění, ložisek či průmyslové izolace? Pak přestaňte hledat a obraťte se na společnost TECHSEAL s. r. o. Tato firma byla založena roku 2006 a již od počátku si zakládá na tradici, příjemném vystupování a férovém jednání. Základními kameny společnosti jsou nejen odborníci pracující v oboru utěsňování celý svůj profesní život, ale také spolehlivost, záruka a maximální servis s nejvyšší zodpovědností.

Co najdete v nabídce TECHSEAL?

Nabídka společnosti TECHSEAL s. r. o. je zaměřena na oblast utěsňování, kterému se firma věnuje od roku 2006. Sortiment zahrnuje průmyslová těsnění, ložiska (kuličková, válečková, soudečková, jehlová, kluzná, upínací, atd.), řemeny (průmyslové a automobilové řemeny vysoké jakosti) či manžety Gufera nejrůznějších typů vyráběné z elastomerových materiálů (typ WA, WAS, VIA, VIAS, atd.). V nabídce najdete hutní a spojovací materiál, tedy lepidla Loctite, maziva, čističe a tmely. Vybírat můžete i z nabídky velmi kvalitní průmyslové izolace, která poslouží v ocelářství, v tavících a licích zařízeních, v průmyslu stavby pecí a kotlů či strojů a aparátů, ve sklářství a mnoha dalších oborech. V neposlední řadě poskytuje TECHSEAL široký výběr hydrauliky, kompenzátorů či pružinových systémů.

Veškerý tento sortiment můžete pořídit z pohodlí svého domova, firmy či kanceláře. Stačí si otevřít webové stránky internetového obchodu TECHSEAL, kde najdete pestrou nabídku veškerého sortimentu.

Utahování, přestavba či seřizování

Společnost se však nezabývá pouze prodejem utěsňovacího sortimentu, ale v této oblasti poskytuje i služby technické a montážní podpory. Pomoci vám mohou například s utahováním (s utahováním přírubových spojů, s měřením pootočení utahování šroubů či s mobilním obráběním), přestavbou amatur na TA-Luft a FDA či seřizováním pojišťovacích ventilů za provozu. V neposlední řadě je potřeba zdůraznit, že společnost TECHSEAL se zabývá i samotnou výrobou těsnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *