Studijní obor Multimediální tvorba otevírá spoustu nových možností

Poslední roky na základní škole utekly jako voda. Dítka odkládají školní brašny a přezůvky a z malých školáků, se kterými jsme ještě nedávno pročítali písmenka ve slabikáři, jsou najednou teenageři, kteří nás převyšují o hlavu, někdy i o dvě. Léta na základní škole jsou neúprosně u svého konce a je nejvyšší čas rozhodnout se, co dál. Zvolit gymnázium, střední školu, učiliště nebo se začlenit rovnou do pracovního procesu? Pokud máte doma kreativního a nadaného studenta, jenž hodlá ve svém snažení pokračovat i na střední škole, pak vám můžeme doporučit originální obor Multimediální tvorba, jenž je součástí Střední školy cestovního ruchu ARCUS založené již v roce 1993. Co studenti tohoto oboru získají a jakých výhod mohou čerpat? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Co obnáší studium multimediální tvorby?

Tento studijní obor je součástí vzdělávací oblasti Navrhování a realizace a zapsat se do něj studenti mohou ve 2. ročníku. Obor je určen všem milovníkům kreativního tvoření a moderních technologií. Základem studia jsou odborné a profilující předměty, mezi které patří například multimediální technologie, prostorová a výtvarná tvorba management nebo tvorba a správa internetových stránek. Studenti budou také zasvěceni do tajů kreslícího programu AutoCad, ale i do světa managementu či marketingu. Součástí studia je také kvalitní výuka dvou cizích jazyků dle preferencí studenta.

Výhody, které studiem multimediální tvorby získáte

Kromě znalostí v oblasti výtvarné a multimediální tvorby studenti získají také spoustu zkušeností v oblasti studia fotografie a designu. Kromě toho se mohou podílet na tvorbě a realizaci skutečné a registrované cestovní kanceláře ARCUS, což představuje žádoucí reference pro jejich budoucí kariéru a pracovní uplatnění. Rozhodnete-li se pro studium na Střední škole cestovního ruchu ARCUS, pak získáte nejen množství odborných a praktických dovedností, ale také žádoucí zkušenosti, jež vám mohou otevřít spoustu nových příležitostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *