Jak proměnit interiér za pár kaček? Vsaďte na originální samolepky!

Každý z nás dříve nebo později dospěje do stádia, kdy zhodnotí, že vzhled stávajícího interiéru si zaslouží větší či menší změnu. Někdo pokoj vymaluje, jiný přestaví nábytek a ti movitější se rozhodnou pro celkovou rekonstrukci. Pokud se malování bojíte doslova „jako čert kříže“, nechce se vám do přestavby nábytku a na celkovou rekonstrukci jednoduše nemáte finance, máme pro vás neméně zajímavou, avšak cenově dostupnou alternativu. Tou jsou samolepky na zeď, které můžete vybírat z nepřeberného množství barev, typů a tvarů!

Motivační i zamilované citáty

Zřejmě největší oblíbenosti se těší texty a citáty na zeď. Je zcela jedno, zda jde o motivační výrok někoho slavného, který vás v práci vyburcuje k maximálním výkonům nebo si na zeď umístíte romantický text o rodině či partnerství. Tak či tak vám bude takový citát připomínat důležité hodnoty, na které máme tendence ve smutných či vypjatých chvílích a situacích zapomínat.

Samolepky do ložnice, dětského pokoje i kuchyně

Je zcela jedno, zda jste se rozhodli pro obnovu a oživení ložnice, dětského pokoje nebo pracovny. Samolepící dekorace se hodí do každé místnosti. Moderní samolepky na stěnu ložnice zákazníci nejčastěji vybírají ze sekce citátů nebo tzv. „stromů života“. Slyšeli jste o nich? Ve své podstatě jde o samolepku ve tvaru stromu, která představuje rodokmen s jednotlivými rámečky na fotografie. Samolepka tak plní nejen funkci dekorační, ale také informační.

Samolepící dekorace jako nezbytná součást moderních interiérů

Samolepky na zeď jsou cenově dostupnou variantou pro ty, kdo chtějí oživit svůj interiér bez toho, aby zruinovali bankovní konto či svou peněženku. Jejich aplikace na stěnu je velmi jednoduchá a zvládne ji prakticky kdokoli. Dalším benefitem samolepek na zeď je také jejich dlouhá životnost a bezúdržbovost. Jejich bohatou nabídku naleznete v e-shopu www.dekolepky.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *