Motorové pily od Hobbycentrum

Hledáte vhodnou motorovou pilu pro kutila i profesionála? Nevíte, zda máte zvolit řetězovou benzínovou pilu nebo elektrickou pilu? Neváhejte a obraťte se na profesionály z firmy Hobbycentrum v Radotíně či Příbrami, kteří vám rádi doporučí, která motorová pila je pro vás ta pravá.

Naše nabídka motorových pil a jejich příslušenství je opravdu široká. Hledáte motorovou pilu pro vaše soukromé využití na zahradě, která se snadno ovládá a má výkon přiměřený ceně? Pak si oblíbíte benzínovou pilu Partner P 340 S, kvalitní elektrickou pilu AL-KO KE 2200/40 nebo motorovou pilu McCulloch CS 330, která je vhodná pro různé práce na zahradě i okolo domu.

Do našeho sortimentu se řadí i kvalitní motorové pily pro neprofesionální použití z vyšší cenové kategorie, které se těší velkému zájmu a bývají velmi rychle vyprodány. Oblíbená je především motorová pila Husqvarna 135, nebo benzínová pila Echo CS-352ES, která je ideální pro kutily a farmáře na prořezávání lesních porostů a přípravu palivového dřeva a je vybavena všemi moderními technologiemi, které jsou připisovány pilám profesionálním, nebo benzínová pila ECHO CS-360WES s velmi nízkou hmotností okolo 3 kg, což při dlouhé práci oceníte.

Zákazníkům, kteří hledají robustní výkonné stroje pro práci v lese, bude vyhovovat motorová pila Husqvarna 365 X-Torq, jež je mimořádně univerzální pilou pro širokou škálu prací nebo Husqvarna 576 XP AUTOTUNE, která se pohybuje díky nové koncepci motoru a super výkonu na pomyslné špici mezi motorovými pilami pro skutečné profesionály.

Všechny motorové pily, které Hobbycentrum nabízí, jsou konstruovány tak, aby byly bezpečné, a aby se daly snadno nastartovat. Pokud si nejste jisti, která motorová pila pro vás bude vhodná, kontaktujte nás nebo navštivte naše Hobbycentrum v Radotíně v Praze 5 nebo naši druhou pobočku Hobbycentru v Příbrami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *