Sluchátka S-350 – zachránce rodinné pohody

Také občas v rodinném kruhu řešíte noční televizní diváky, kteří zvukem televizního programu narušují spánek ostatních členů rodiny? Nebo sdílíte se svým partnerem garsonku, kde obývací pokoj ukrývá v jednom rohu ložnici a v druhém kuchyňský kout? V takových případech se jistě čas od času ocitnete v situaci, kdy pro jednoho přichází hodina spánku, zatímco druhý je pohlcen televizním programem.

Ať už jste v roli diváka či spáče, jistě uvítáte do vybavení domácnosti nový prvek. Zařízení, díky němuž můžete poslouchat hudbu nebo sledovat filmy, aniž byste byli limitováni okolím akceptovatelnou hlasitostí, jsou sluchátka. Díky nim nebudete nikoho rušit a vy si tak naplno můžete vychutnat chvíle pohody a soukromí. Skvělou inovací jsou sluchátka bez kabelů, které v mnoha situacích dokážou napáchat více škody než užitku.

Zjednodušte si život i rodinné soužití díky šik stereo sluchátkům S-350 s výkonem 30mW, které jsou vybavené bluetooth technologií. Můžete je spárovat s kompatibilním tabletem, počítačem nebo telefonem, a to i když máte zdrojové zařízení v batohu, v kapse nebo tašce na notebook. Komunikační systém Bluetooth verze 4.0 + EDR slibuje vyšší bezpečnost a snadnější párování zařízené. Užít hudební show či filmové zvukové efekty si můžete pořádně nahlas a ve vysoké kvalitě.

Nemusíte být ani technický talent, abyste zvládli obsluhovat tento přístroj. Jednoduché a pohodlné ovládání umožňuje přepínat hudbu i hlasitost také dotykově, pohybem prstů po sluchátku.

Sluchátka jsou lehká, dobře přenosná a pohodlně sedí na uších. Mají uzavřené, dynamické reproduktory s průměrem 40 mm, které garantují frekvenční rozsah reprodukce 20 – 20 000 Hz při impedanci 32 Ohm. Navíc po spárování s telefonem se sluchátka přemění na mobilní telefonické zařízení s handsfree režimem. Přenos hlasu zajistí všesměrový kondenzátorový mikrofon.

Sluchátka se ale dají použít také klasicky. Přes dodávaný linkový jack kabel s mini konektory 3,5 mm je zapojíte do věže, počítače, tabletu či notebooku.

Prodává Orava za 829 Kč.

V nabídce Oravy najdete i klasické stereo sluchátka S-250 jen za 229 Kč.

www.orava.eu

Orava_S350_detail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *