Výtvarné stolečky a kreslící tabule má rádo hodně dětí

Hravost a skvělá zábava neunikne nikomu, když se rozhodne něco tvořit, kreslit, čmárat a věnovat se tvorbě různých úkolů. Kreslící a magnetické tabule nabízí mnoho možností k zábavě. Děti mají úžasnou fantazii a tvořivost ji bude jenom rozvíjet.

Kreslící tabule do každého pokoje

Dětské pokojen mají být vybavené pestře a nápaditě. Určitě nic nezkazíte, když jako doplněk do pokoje svých dětí zvolíte tabule pro děti. Jedná se o různé svislé psací a magnetické plochy, kde mohou rozvíjet své psaní a kreativitu. Máte více dětí? Zkuste oboustranné tabule, kde jednu stranu tvoří prostor na hru s magnety či na psaní za sucha stíratelným fixem a druhou klasická tabule, kde se děti vyřádí při psaní a malování křídou. Tabule mají praktické držáky pro upevnění papíru, aby se dalo malovat vodovkami nebo pastelkami. Psací potřeby se odkládají na dvě poličky. Společně s tabulí získáte také magnetické symboly a písmenka. Abecedu a čísla se mohou děti učit společně s vámi.

Výtvarné skvosty od vašich dětí

Stůl na kreslení je príma, ale co by vaše děti řekly na výtvarný stojan? Snadno se vejde i do menšího pokoje a vlastně se jedná o stolek a stojan v jednom. Ihned děti získají velkou pracovní plochu a také několik odkládacích ploch, aby si mohly lépe zorganizovat rozmístění potřebných pastelech, fixů, tužek a barviček. Nechybí ani držák na kelímek s vodou, boxy na uložení potřeb nebo klips na pohotové uchycení papíru. Stolek je bezpečným místem, protože má bezvadnou stabilitu díky pevné základně.

Kvalitní a oblíbené dětské tabule prodává na českém trhu společnost StepTwo. Výrobky pocházejí od americké společnosti Step2, zabývající se vyráběním zajímavých hraček pro děti. Vybrat si můžete z několika variant. Potěšte své děti kreativními hračkami, které umí potěšit nejen děti předškolního věku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *