Zlato jako bezpečný přístav pro vaše investice

V době ekonomické nejistoty a kolísajících trhů se mnoho investorů obrací k osvědčeným hodnotám, aby ochránili svůj majetek. Investiční zlato je jedním z nejtradičnějších a nejspolehlivějších způsobů, jak uchovat hodnotu peněz a vyhnout se negativním dopadům inflace.

Argor-Heraeus – symbol důvěry a ryzosti

Mezi rafinériemi vyrábějícími investiční zlato patří k nejznámějším švýcarská rafinérie Argor-Heraeus, která je považována za jedničku v garanci ryzosti a původu zlata. Unikátní hologram ražený do zadní strany slitku je nejen znakem autenticity, ale funguje také jako bezpečnostní prvek, který nelze jej jednoduše napodobit. Holografická technologie Kinebar®, chráněná obchodní známka společnosti UBS, zajišťuje, že investoři skutečně získávají to nejčistší zlato.

Výhody investičního zlata

Investiční zlato je osvobozeno od daně z přidané hodnoty v celé EU, což z něj činí atraktivní investici. Kromě toho, že slouží jako hmotný a nezávislý uchovatel hodnoty, investiční zlato je také likvidní – je snadno prodejné a jeho cena je stanovena globálně na základě tržních podmínek.

Proč zvolit slitky s hologramem

Slitky s hologramem od Argor-Heraeus nejsou významně dražší než běžné slitky, přesto nabízejí výrazně vyšší míru bezpečnosti a důvěryhodnosti. V České republice a na Slovensku jsou tyto slitky distribuovány společností Zlatovna, což zákazníkům zajišťuje snadný přístup k těmto exkluzivním produktům.

Investiční zlato je pro mnohé synonymem finanční stability a bezpečnosti. Ať už se rozhodnete pro klasické slitky nebo slitky s hologramem od Argor-Heraeus, vždy jde o investici do trvalých hodnot, která vám může pomoci ochránit váš majetek v dobách nejistoty. Zlatovna.cz vám nabízí široký výběr investičního zlata za konkurenční ceny a se zárukou ryzosti a původu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *