Exkluzivní kanceláře na Praze 5 osloví také vaše obchodní partnery

Virtuální sídlo firmy, popřípadě virtuální kancelář představuje zajímavé řešení pro všechny, kteří k výkonu svého povolání klasickou kancelář nepotřebují, ale zároveň ocení reprezentativní kancelářské prostory, ve kterých přivítají své klienty nebo obchodní partnery a proberou vše důležité.

Pronájem virtuálního sídla je určen také těm, kteří chtějí ušetřit nemalé náklady týkající se klasických kancelářských. V neposlední řadě služeb virtuálních sídel využijí také podnikatelé a majitelé firem, kteří chtějí expandovat na nové trhy, případně chtějí snížit četnost kontrol z finančních úřadů. Všechny tyto subjekty by proto mohly zajímat exkluzivní kancelářské prostory na Praze 5, které vám představíme na následujících řádcích.

Reprezentativní kanceláře na Praze 5

Chcete-li své obchodní partnery a klienty oslovit prestižní adresou, pak vsaďte na naše hlavní město a luxusní kanceláře situované v lokalitě Prahy 5, přímo v centru Smíchovské pěší zóny. Plně vybavené kanceláře se nacházejí v budově Office centra Anděl Park a jsou určeny nejen k pronájmu, ale také mohou sloužit jako co-workingová centra nebo virtuální sídla firem. Pronájem kanceláří na Praze 5 se vyznačuje velmi příjemnými cenami a možností pronajmout jak celou kancelář, tak jedno pracovní místo. Ceny se zde pohybují od 600 Kč za den.

Virtuální sídlo na luxusní adrese v Praze 5

Kromě pronájmu plně vybavené kanceláře si můžete v budově Office centra Anděl Park zařídit také virtuální sídlo své společnosti. S touto službou ušetříte i několik desítek tisíc ročně. Tyto prostředky lze následně využít jinde a o to efektivněji. Virtuální kancelář je možno zařídit na prestižní adrese Karla Engliše 3201/6, Praha 5 a to prostřednictvím společnosti Scott & Weber. Kromě samotného sídla lze objednat také několik dalších doplňkových služeb, mezi které patří například přebírání pošty nebo telefonní operátorka, která může hovor přesměrovat na vámi zvolené telefonní číslo. Ceny virtuálních kanceláří a doplňkových služeb vás zaručeně velmi mile překvapí.

Náš tip: V současné době jsme pro vás otevřeli také zbrusu nové kanceláře k pronájmu na Praze 4!

Unsplash / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *