CreditOn nebo Home Credit? Toť otázka!

Půjčka může někdy zachránit víc, než si myslíte! Například domov, rodinu, práci, školu, budoucnost… Proto pokud máte právě nějaké finanční problémy, nenechávejte je na potom. Potom už může být naprosto pozdě a čas, jak je známo, se nedá vrátit zpět! A jakou půjčku byste si měli sjednat?

Připravili jsme pro vás srovnání půjček od společnosti CreditOn a Home Credit. Ač se podle názvu zdá, že se jedná o podobné, ne-li stejné společnosti, nenechte se zmást! I když obě poskytují nebankovní půjčky, jsou jejich podmínky trochu odlišné. Pojďme si je tedy srovnat!

Nebankovní půjčky od společnosti CreditOn

Jako první si popíšeme nebankovní půjčky od společnosti CreditOn. U té si můžete jednoduše v přehledu online půjček vybrat částku od 500 až po 4 000 korun. Tento přehled online půjček najdete hned na úvodní stránce společnosti CreditOn.cz spolu s dobou, na jakou si budete chtít půjčku sjednat. Na výběr zde máte jeden až třicet dnů. To znamená, že už za jeden den nebo maximálně za třicet dnů budete muset půjčku splatit.

V každém případě budete mít k půjčce připočtené jisté příplatky v podobě úroků. Ty jsou naprosto nejnižší u jednoho dne, kdy se pohybují pouze okolo osmi procent. Naopak u třiceti dnů je příplatek naprosto nejvyšší, a to v podobě až 25 %.

Nebankovní půjčky od společnosti Home Credit

U společnosti Home Credit je situace trochu odlišná. Místo tak nízké částky, jakou máte k dispozici u CreditOn, si můžete od Home Creditu půjčit až 150 000 korun. Navíc si sami určujete, kolik budete chtít splácet a jak dlouhou dobu. Doba splácení se pak pohybuje od čtyřiceti osmi až po osmdesát čtyři měsíců.

Jedná se tedy spíše o dlouhodobější půjčky, než jako je tomu u CreditOn.

Jaká půjčka je lepší?

Co je tedy lepší? Půjčka od CreditOn nebo od Home Credit? Fráze jako „poradíme vám, jaký úvěr“ v tomto případě příliš nefungují. Konečné rozhodnutí je otiž vždycky jenom na vás.

Ať už se rozhodnete pro první nebo druhou půjčku, pak vězte, že se jedná o velice seriózní a spolehlivé společnosti, u kterých se nespálíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *