Hledáte podporu pro týmového ducha své skupiny? Vsaďte na kvalitní dresy

Týmové sporty jsou dnes velmi oblíbené. Pokud však nejsou všichni hráči vzájemně sladěni, není to tak nějak ono. A nejde jenom o naladění na stejnou psychickou vlnu, ale také na to, co si na sebe obléknou.

Český výrobce DDsport se na nejrůznější dresy specializuje už přes 30 let. Dokáže vám nabídnout propracované střihy a materiály, které vám opravdu sednou a budou stačit vašemu hráčskému tempu.

Dresy pro všechny sportovce

Na své si přijdou nejmenší děti i statní muži. Nezáleží na tom, zda poptáváte motokrosové, fotbalové nebo hokejové dresy. Jednoduše si vyberte preferovaný střih a nic víc už není třeba. Vaší objednávky se totiž okamžitě ujme specializovaný tým grafiků, který pro vás připraví jakýkoliv design, a to včetně přizpůsobení designu dresu vašemu návrhu.

Chcete něco navíc? Svou zakázku můžete kdykoliv zopakovat

U DDsport se však nezaměřují jen na jednorázové nákupy. Ba právě naopak. Vždy máte jistotu archivace vaší zakázky, což se vám bude hodit v případě doobjednání dalších dresů. Doobjednávku je možné uskutečnit již od 1 ks a to po neomezenou dobu. Můžete tak flexibilně reagovat na změny ve svém týmu či na to, když se dres poškodí nebo kupříkladu ztratí.

A doba dodání? I ta vás potěší – déle než dva týdny na svůj nový dres rozhodně čekat nebudete. Vyberte si hokejové či fotbalové dresy podle svého gusta.

Dresy pro jakýkoliv sport

Poptáváte třeba volejbalové nebo motokrosové dresy? I v tomto ohledu si přijdete na své, nabídka je  totiž opravdu široká. Za jedinečný design je zodpovědný sublimační potisk, který dokáže vyrobit  jakýkoliv počet log a čísel a poradí si i s požadovanou barevností apod. Nic z toho vám však nenavýší cenu. A využít můžete i  možnosti tisku zářivých fluo barev. Chcete vědět víc? Zjistěte vše potřebné na stránkách DDsport.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *