Invalidní vozíky za příznivé a dostupné ceny

Potkala vás nepříjemná životní událost, díky níž jste zůstali vy nebo vaši nejbližší připoutáni na invalidní vozík? Nebo snad tento vozík potřebujete v souvislosti s úrazem, díky kterému jste částečně imobilní a svůj dočasný hendikep potřebujete v co nejkratší možné lhůtě vyřešit? Pokud vás některá z nastíněných situací charakterizuje, pak nepřestávejte číst následující řádky, na kterých vám prozradíme, kde můžete najít pestrou nabídku invalidních vozíků k prodeji i vypůjčení.

KrosMedical – přední výrobce a prodejce vozíků pro invalidy

Na výrobu, prodej a zapůjčení invalidních vozíků nejrůznějších modelů, typů a druhů se specializuje společnost KrosMedical, jejímž cílem je nabídnout svým zákazníkům co nejširší sortiment kvalitních produktů za příznivé a dostupné ceny. Nejlevnější vozík pro invalidy v nabídce pořídíte již za 6000 Kč. U mechanických modelů začínají ceny u hranice 19 900 Kč. Kromě prodeje a půjčovny vozíků společnost zajišťuje také servisní služby na té nejvyšší úrovni. Společnost vznikla v roce 2008 v Nizozemsku, již dlouhou dobu ovšem působí v České republice. Díky rozlehlým skladům, kterými společnost KrosMedical ve Velvarech disponuje, drží drtivou většinu nabízených produktů skladem a obratem je zasílá koncovému zákazníkovi. Kromě skladu a centrální pobočky je možno navštívit ve Velvarech také firemní showroom a jednotlivé vozíky si prohlédnout nebo odzkoušet.

Nejen vozíky, ale také kompletní pomůcky pro osoby se sníženou mobilitou

Kromě bohaté nabídky invalidních vozíků zahrnuje sortiment společnosti KrosMedical také nejrůznější druhy berlí, holí a chodítek, stejně jako mechanické skútry, polohovací křesla a postele nebo program pro obézní či program toaletní. Kvalitní a vysoce funkční invalidní vozíky mohou pomoci vám nebo vašim nejbližším vypořádat se s nepříznivou aktuální situací nebo osudem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *