Invalidní vozíky za příznivé a dostupné ceny

Potkala vás nepříjemná životní událost, díky níž jste zůstali vy nebo vaši nejbližší připoutáni na invalidní vozík? Nebo snad tento vozík potřebujete v souvislosti s úrazem, díky kterému jste částečně imobilní a svůj dočasný hendikep potřebujete v co nejkratší možné lhůtě vyřešit? Pokud vás některá z nastíněných situací charakterizuje, pak nepřestávejte číst následující řádky, na kterých vám prozradíme, kde můžete najít pestrou nabídku invalidních vozíků k prodeji i vypůjčení.

KrosMedical – přední výrobce a prodejce vozíků pro invalidy

Na výrobu, prodej a zapůjčení invalidních vozíků nejrůznějších modelů, typů a druhů se specializuje společnost KrosMedical, jejímž cílem je nabídnout svým zákazníkům co nejširší sortiment kvalitních produktů za příznivé a dostupné ceny. Nejlevnější vozík pro invalidy v nabídce pořídíte již za 6000 Kč. U mechanických modelů začínají ceny u hranice 19 900 Kč. Kromě prodeje a půjčovny vozíků společnost zajišťuje také servisní služby na té nejvyšší úrovni. Společnost vznikla v roce 2008 v Nizozemsku, již dlouhou dobu ovšem působí v České republice. Díky rozlehlým skladům, kterými společnost KrosMedical ve Velvarech disponuje, drží drtivou většinu nabízených produktů skladem a obratem je zasílá koncovému zákazníkovi. Kromě skladu a centrální pobočky je možno navštívit ve Velvarech také firemní showroom a jednotlivé vozíky si prohlédnout nebo odzkoušet.

Tip na článek:  Pronájem bytů Praha

Nejen vozíky, ale také kompletní pomůcky pro osoby se sníženou mobilitou

Kromě bohaté nabídky invalidních vozíků zahrnuje sortiment společnosti KrosMedical také nejrůznější druhy berlí, holí a chodítek, stejně jako mechanické skútry, polohovací křesla a postele nebo program pro obézní či program toaletní. Kvalitní a vysoce funkční invalidní vozíky mohou pomoci vám nebo vašim nejbližším vypořádat se s nepříznivou aktuální situací nebo osudem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *