Jaký systém sušení rukou doporučují odborníci na veřejných toaletách?

Přemýšlíte, který systém sušení rukou použít na vašich veřejných toaletách, abyste zvýšili hygienu, a navíc poskytli návštěvníkům příjemný pocit?

Vyberte si pro své toalety moderní systém sušení rukou

Jako majitel firmy jistě chcete svým zaměstnancům, klientům a návštěvám, dopřát příjemný pocit z použití vašich veřejných toalet. Při výběru doplňků nepodceňujte výběr správného vysoušeče rukou, který má obrovský vliv na udržení čistoty a hygieny.

Na frekventovaných místech se vyplatí investovat do kvalitních papírových skládaných ručníků, které zajistí dokonalou hygienu a komfort při utírání rukou. Pokud jde o investici, zde si můžete být jisti, že se jedná o nejekonomičtější volbu pro sušení rukou.

Kvalita produktu předčí očekávání i těch nejnáročnějších investorů

Papírové ručníky skládané jsou vyrobeny z recyklovaného papíru. Recyklované poznáte tak, že mají odlišnou, obvykle šedou, zelenou či jinou barvu. Navíc se papírové ručníky dělí podle vrstev, podobně, jako u toaletního papíru. Dvouvrstvé a třívrstvé utěrky jsou savější a při použití se spotřebuje menší množství. Inovativní papír DissolveTech má při utírání rukou vysokou pevnost a odolnost za mokra. Technologické řešení zajišťuje, že v případě vhození ručníku do toalety se ručník při kontaktu s odpadní vodou rychle rozpouští a neucpává tak odpadní potrubí jako běžný papírový ručník.

Nepodceňujte použití kvalitního toaletního papíru

Veřejné toalety spotřebují velké množství toaletního papíru. Při výběru nesprávného typu může dojít k ucpání potrubí. Odborníci doporučují používat toaletní papír BioTech. Inovativní technologie BioTech snižuje riziko ucpání potrubí kanalizace a odbourává zápach z kanalizace, snadno rozkládá toaletní papír a organické nečistoty v potrubí a septicích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *