Montované domy a dřevostavby vám umožní rychle bydlet ve vlastním!

Chcete si splnit váš sen o bydlení? Věřte, že existují projekty domů, kde můžete počítat s rychlou a kvalitní realizací za předem sjednané ceny! Montované domy a dřevostavby nepočítají s žádným prodlužováním termínů dokončení ani s žádným navyšováním nákladů.

Stavby domů, kde se stoprocentně vejdete do plánovaného rozpočtu

Montované domy jsou založené na jednoduchém principu „stavebnic“. Zájemci si vyberou pro ně nejzajímavější projekt a firma se pustí do práce. Pochopitelně se dají vybrat i projekty, kde lze uskutečnit individuální úpravy, dokonce máte i možnost získat vlastní návrh na míru. Podle plánu se připraví kompletní konstrukce domu a během několika týdnů budete mít dílčí materiál na vašem pozemku. Následně se bude montovat na základovou betonovou desku. K celkovému sestavení stačí pracovní týden. Poté přijdou na řadu vnitřní úpravy, napojení odpadů, elektřiny. Montované domy vynikají dlouhou životností, snadno se udržují a nechybí jim speciální požární ochrana.

Montované dřevostavby mají nízké náklady

K hlavním výhodám montovaných dřevostaveb patří efektivní využití zastavěné plochy, realizování v krátkém čase a nízké náklady na vytápění. Montované dřevostavby ale nemusí mít vždy vzhled dřeva, z vnější strany může vypadat nerozeznatelně od zděných domků. Dřevostavby představují kombinaci přírodního materiálu a moderních technologií a stavebních postupů. Stavba se navrhuje s ohledem na minimální údržbu a dlouhou životnost.

Kde vám spolehlivě vyrobí montovaný dům, dřevostavbu nebo nízkoenergetický dům?

Společnost Alfahaus patří k vyhledávaným specialistům v zakázkové výrobě nízkoenergetických dřevostaveb a montovaných domů. Alfahaus ví, jak se zavděčit náročným zákazníkům, což dokazuje například vítězství v soutěži „Dřevostavba roku 2011“. Nízkoenergetické domy se právem derou do popředí zájmu, protože umí zajistit potřebný komfort při nízkých pořizovacích a provozních nákladech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *