Potřebujete peníze? Máme pro vás řešení!

Chcete si splnit svůj dávný sen a konečně si pořídit vysněný domeček? Nebo se hodláte v nejbližších dnech pustit do rekonstrukce koupelny, či obývacího pokoje? Ať už je váš záměr jakýkoli, zřejmě budete značně limitováni objemem finančních prostředků, které v aktuální chvíli vlastníte. Pokud však nechcete čekat do další výplaty, řešení můžete spatřovat v podobě nebankovní půjčky od společnosti ACEMA Credit.

Americká hypotéka – fenomén současnosti

Víte, co je to americká hypotéka? Taková hypotéka, kterou nemusíte primárně použít k nákupu nemovitosti, pozemků nebo k rekonstrukci Jak vypůjčené finanční prostředky využijete, to už je pouze a jenom na vás. S Americkou hypotékou od společnosti ACEMA Credit získáte výhodnější podmínky, než u kterékoli banky na území České republiky.

Americká hypotéka je oproštěna od všech poplatků předem. Požádat o ni může kdokoli a to i v případě, že jinde mu byla žádost o hypotéku zamítnuta z důvodu záznamu v registrech dlužníků nebo nedostatečného příjmu. Splácení hypotéky si můžete rozložit až na dvacet let a její výše může dosahovat maximálně 5 000 000 Kč. Za takovou částku už se pěkný nový domeček pořídit dá. Nebo ne?

Tip na článek:  Zlato jako výhodná investice

Když nepotřebujete půjčit tolik

Pokud neplánujete koupi nového domu, ale straší vás spíše nezaplacený nájem nebo faktura od telefonního operátora, jistě zvažujete, že požádáte o finanční pomoc. Kam ale jít? Drtivá většina všech žadatelů o půjčku zamíří v první řadě do banky.

Zde však můžou poměrně nepříjemně narazit. Bankovní úředník totiž bude prověřovat vaše příjmy a nahlédne také do registru dlužníků. Může se tak stát, že vám bude půjčka zamítnuta. V takovém případě by se vám mohly hodit nebankovní půjčky od společnosti ACEMA Credit, které jsou poskytovány všem bez rozdílu. Společnost nezkoumá registry dlužníků ani výši vašich příjmů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *