Potřebujete peníze? Máme pro vás řešení!

Chcete si splnit svůj dávný sen a konečně si pořídit vysněný domeček? Nebo se hodláte v nejbližších dnech pustit do rekonstrukce koupelny, či obývacího pokoje? Ať už je váš záměr jakýkoli, zřejmě budete značně limitováni objemem finančních prostředků, které v aktuální chvíli vlastníte. Pokud však nechcete čekat do další výplaty, řešení můžete spatřovat v podobě nebankovní půjčky od společnosti ACEMA Credit.

Americká hypotéka – fenomén současnosti

Víte, co je to americká hypotéka? Taková hypotéka, kterou nemusíte primárně použít k nákupu nemovitosti, pozemků nebo k rekonstrukci Jak vypůjčené finanční prostředky využijete, to už je pouze a jenom na vás. S Americkou hypotékou od společnosti ACEMA Credit získáte výhodnější podmínky, než u kterékoli banky na území České republiky.

Americká hypotéka je oproštěna od všech poplatků předem. Požádat o ni může kdokoli a to i v případě, že jinde mu byla žádost o hypotéku zamítnuta z důvodu záznamu v registrech dlužníků nebo nedostatečného příjmu. Splácení hypotéky si můžete rozložit až na dvacet let a její výše může dosahovat maximálně 5 000 000 Kč. Za takovou částku už se pěkný nový domeček pořídit dá. Nebo ne?

Když nepotřebujete půjčit tolik

Pokud neplánujete koupi nového domu, ale straší vás spíše nezaplacený nájem nebo faktura od telefonního operátora, jistě zvažujete, že požádáte o finanční pomoc. Kam ale jít? Drtivá většina všech žadatelů o půjčku zamíří v první řadě do banky.

Zde však můžou poměrně nepříjemně narazit. Bankovní úředník totiž bude prověřovat vaše příjmy a nahlédne také do registru dlužníků. Může se tak stát, že vám bude půjčka zamítnuta. V takovém případě by se vám mohly hodit nebankovní půjčky od společnosti ACEMA Credit, které jsou poskytovány všem bez rozdílu. Společnost nezkoumá registry dlužníků ani výši vašich příjmů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *