Sedací souprava: Její výběr nám dává pořádně zabrat!

Ať už byt či dům rekonstruujete nebo stavíte, určitě budete dříve nebo později řešit jeho interiérové vybavení. Možností dnes máte již nepřeberné množství. A bohužel čím více možností a kombinací, tím více chyb, které můžeme při zařizování udělat. Dnes se zaměříme na výběr sedací soupravy, s nímž si mnohdy zbytečně lámeme hlavu.

Jaké sedačky jsou na našem trhu k dostání?

Taková sedací souprava do „L“ je klasikou. Do menších interiérů je doslova jako stvořená. Velké oblibě se těší také sedačky ve tvaru „I“, které nacházejí uplatnění zejména v garsoniérách. Do větších obývacích pokojů a interiérů si jejich majitelé pořizují převážně sedačky typu „E“, které nabízejí dostatek prostoru pro všechny obyvatele domácnosti i jejich návštěvy.

Sedačku přizpůsobte prostoru

Jinak bude vypadat obří sedačka v uvítací hale rodinné vily a jinak v malém panelákovém bytě. Vždy proto myslete na to, že sedačka by sice měla být dominantním prvkem místnosti, neměla by ovšem nijak narušovat jeho ráz. Slaďte pohovku se stylem místnosti i její barevností. Barevnost můžete vyladit množstvím potahů, které jsou na našem trhu k dostání.

Pohodlí a komfort je základ

Sedačka či křeslo by měly plnit zejména relaxační funkci. Proto je dobré, pokud si v prodejně jejich komfort a pohodlí na vlastní kůži odzkoušíte. Myslete na to, že třeba během Silvestra či rodinných oslav budete na sedačce trávit třeba i několik hodin. Pokud se vám již po několika minutách nezdá souprava dostatečně komfortní, raději vyzkoušejte jinou.

Na nové sedačce nešetřete

Pořízení sedací soupravy pochopitelně nepatří k zanedbatelným položkám. Pokud se ovšem budete snažit ušetřit na nesprávných místech a nekvalitních materiálech, vezměte jed na to, že za pár měsíců budete vybírat sedací soupravu znovu. A investice do ní bude dvakrát tak vysoká, protože již budete poučení.

Náš tip: Bohatou nabídku sedacích souprav a dalšího vybavení naleznete na webu Biano.cz

Jeden myslel na “Sedací souprava: Její výběr nám dává pořádně zabrat!

  • 22 ledna, 2020 (7:15 am)
    Trvalý odkaz

    Pěkné tipy, jen by mě zajímalo, jestli někdo nevíte o nějaké sedací soupravě na míru, která by byla vhodná na zahradu (resp. na terasu). Mámepoměrně atypický prostor, ve kterém je umístěný set zahradního nábytku v tomto duchu https://a-zbozi.cz/838-sety-zahradniho-nabytku ale do prostoru zrovna ideálně nesedí a už má něco za sebou. Rádi bychom jej vyměnili za ratanový nábytek- pravěpodobně sedačku se stolkem, ale nemůžeme najít nic, co by nám rozměrově přesně sedělo.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *