Utíkat s dětmi z města netřeba!

Žít s dětmi ve velkoměstě není žádný med. Své by o tom mohly vyprávět maminky z obrovských no-name sídlišť, kde život plyne jednotvárně, nudně a vše je podřízeno konzumu. Na děti se zde myslí opravdu pramálo. Ty tam jsou doby, kdy byly v každém paneláku kočárkárny, plošiny s nájezdy a před vchodem dětské hřiště. Rychlá doba žití a tlak na výkon nejsou vůči rodinám s malými dětmi příliš nakloněny, proto je třeba výběr lokality, ve které budete své děti vychovávat, nepodcenit.

Ideálním místem v Praze, které se dá označit jako baby friendly, je rezidence Vilapark Klamovka. Jedná se o nové bydlení na Praze 5, které má unikátní formu, a-la americký styl. Vilapark je umístěn přímo v centru parkové zeleně soukromého charakteru. Disponuje dvěma druhy bydlení. První typ domu je funkcionalisticky laděný objekt s atypickými balkony. Poskytují maximum místa i soukromí, takže na nich můžete trávit nejen dny letní, ale poskytnou vám zázemí po celý rok. Budovy jsou orientovány výhledově na město.

Oáza klidu za vašimi okny

Druhý typ bydlení má typické pavilonové rysy. Prosklené domy s propojenými balkony jsou orientovány na stranu do parku, což ocení hlavně rodiny hledající klid. Pozemky, přiléhající k jednotlivým budovám, poskytují dostatečný a útulný venkovní prostor, který je vhodný pro hry s dětmi, sportovní vyžití nebo piknik s přáteli.

Utíkat s dětmi z města netřeba!

Vhodný byt k prodeji na Praze 5 vyberete online na webu projektu developera Metrostav Development. Zvolit lze jednotky o velikosti 1+kk až 5+kk, nevyjímaje mezonety. Lokalita parku Klamovka na Praze 5 má výborné logistické vazby. Ke spojení s centrem a ostatními částmi Prahy lze využít busy MHD, linky 149 a 191. Dále pak tramvaje č. 3, 9, 10, 15 a 16. Oblast disponuje veškerou občanskou vybaveností, v bezprostřední blízkosti je mateřská i základní škola.

Stačí mít 20% prostředků cash

Jednopokojový byt s terasou a předzahrádkou zde lze pořídit od 6,9 milionu korun. Tradiční třípokojáč s balkonem o rozloze 85 metrů čtverečních vyjde na zhruba 13 milionů korun. K pohodovému financování doporučujeme využít zvýhodněnou hypotéku od Hyposervis Consulting, kde je možné využít hypotečního úvěru do výše až 80 % kupní ceny nemovitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *