Vybíráte originální dárek? Poradím vám jak na to a přidám osobní zkušenost!

Ať už jde o narozeniny, Vánoce, svátky, oslavy výročí či narození prvního či kteréhokoli dalšího potomka – v každé z těchto situacích je obvykle nutné obdarovat oslavence nějakým hezkým a nejlépe také osobním dárkem. I já jsem byla nedávno vystavena této situaci, z níž mnohým z nás občas naskakuje husí kůže. Co darovat kolegyni z práce, která odchází na mateřskou? Na kosmetické balíčky, bonboniéry nebo kytky jsem již rezignovala dávno. Takový dárek totiž nepovažuji za originální ani osobní. Dlouho jsem přemýšlela a nakonec se rozhodla pro následující řešení, které se ve finále ukázalo jako velmi úspěšné.

Keramika, která není lapač prachu

Protože kolegyně miluje kočky a sama hned dvěma nabídla domov, jako první mě napadla keramická kočka. Protože jsem ale chtěla, aby byl můj dárek doopravdy originální, přemýšlela jsem, čím tuto sošku vyšperkovat a udělat ji jednoduše co nejosobitější. Bohužel mě ale nic nenapadlo, tak jsem od této keramické sošky upustila. Vzápětí jsem si ale uvědomila, že každá maminka na mateřské dovolené nepohrdne nějakou tou korunkou, což ve mně vzbudilo další nápad. Volba padla na keramické kasičkyosobním věnováním a nějakým tím drobnějším příspěvkem uvnitř.

Jak to nakonec dopadlo?

Keramickou kasičku jsem objednala z eshopu keramika-andreas.cz, kde mě kromě nespočtu keramických postaviček lákaly také keramické květináče a keramické cedulky. Nakonec jsem se nenechala zviklat a svůj plán dotáhla do zdárného konce. Kasičku jsem zaplnila desetikorunami a připsala k ní osobní vzkaz. Na rozlučkové akci kolegyně nevěřila vlastním očím a dle mého názoru byla velmi příjemně překvapena. Pokud tedy chcete své blízké obdarovat vskutku netradičním dárkem, který udělá nejen radost, ale také parádu, nechte se inspirovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *