Zpracování hutního materiálu

Ocel libovolného typu, průměru a délky je častým stavebním materiálem. Sortiment, jehož upotřebení je ve strojírenství, automobilovém průmyslu, ale také v oblasti výstavby nejrůznějších objektů. Každý zákazník má o důkladném provedení toho či onoho hutního materiálu jasně danou představu.

Máte-li zájem například o tažené tyče, jistě oceníte přesné rozměry, včetně pohodlného dodání na předem určené místo. V tomto směru vám bude nápomocna společnost AC Steel a.s. se svojí profesionální dělící technikou a propracovanou logistikou.

Odborník na hutní materiál

Společnost vznikla již v roce 1999, kdy se začala věnovat skladování, distribuci a prodeji různých typů oceli, tyčí a drátů. V dnešní době se firma pyšní profesionální technikou, velkými prostory a spoluprací s významnými zahraničními dodavateli.

Projevíte-li zájem třeba o nerezové tyče, budou vám dodány v požadovaném množství ve svitkách nebo na cívkách. Vysokou přesnost střídá i odborné poradenství při volbě té či oné varianty. Certifikovaný profesionál má na ploše o rozloze 11 500 m2 oceli více, než dost. Díky vlastnímu vozovému parku nepohrdnete ani rychlostí dodání.

Výběr je z pohledu sortimentu skutečně bohatý.

  • Loupané, broušené a válcové tyče
  • Mosazné tyče
  • Tažené tyče

Profesionální zákaznický servis

Oslovte specialistu na hutní materiály, s pomocí jehož poradenského servisu docílíte svého. Volte dlouhodobě prověřenou kvalitu, s níž se pojí i spousta nadstandardních služeb. Prováděny jsou mechanické a chemické zkoušky oceli, včetně dalších úkonů.

Nakupujte mosazné tyče za ty nejlepší ceny na trhu a vybudujte si dlouhodobé partnerství s firmou, jež vaše požadavky naplní ve všech ohledech. Přeborník na hutní materiál, od něhož lze očekávat vstřícnost, přátelský přístup a pestrý výběr oceli nejrůznějšího typu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *