Chcete vidět i bez brýlí? S laserovou operací to jde

Nosíte celý život brýle? Už vás nebaví všechna ta omezení, která jsou s nimi spojená? Nemůžete pořádně sportovat, nemůžete ukázat svoje krásné oči a kontaktní čočky nosit nechcete? V dnešní době vás od života bez brýlí dělí jen pouhá 15 vteřinová bezbolestná laserová operace očí, která vám změní život. A už jste slyšeli o společnosti ZIRIS Oční centrum, s. r. o.?

Oční vady jsou v dnešní době velmi rozšířené. Práce s počítači či sledování televize nám kazí zrak. Čím dál více dětí nosí brýle a u čím dál více lidí se projevují oční vady. Na druhou stranu dnes se již nemusíme nosit celý život brýle a trápit se se stále větším počtem dioptrií. Řešením pro většinu z nás může být laserová operace očí, kterou vám poskytne oční klinika ZIRIS.

Představení ZIRIS

Společnost ZIRIS Oční centrum, s. r. o. byla založena roku 2012. Jedná se o společnost poskytující komplexní služby očního lékařství. ZIRIS funguje jako rozšíření očního oddělení Vsetínské nemocnice a společně tak vytvářejí unikátní spojení známé pod názvem Valašské oční centrum. Toto odborné pracoviště je vybaveno nejmodernějším 6D laserem Amaris 750S představujícím největší světovou špičku mezi lasery. V současné době s tímto laserem pracují jen tři kliniky ve střední Evropě a jednou z nich je právě oční klinika ZIRIS.

Operace šedého zákalu

ZIRIS se specializuje na refrakční vady a na operace šedého zákalu. Pokud tedy máte šedý zákal, tak neztrácejte hlavu, ZIRIS vám rychle pomůže a vašeho problému vás zbaví. U společnosti ZIRIS najdete kvalitní služby poskytované největšími profesionály, kteří vám velmi rádi pomohou. Při svých zákrocích používají tu nejmodernější laserovou technologii.

Laserová operace očí je spolehlivý a šetrný způsob, díky němuž uvidíte svět bz brýlí, bez šedého zákalu a bez jakéhokoliv zkreslení. Vždyť na světě je tolik věcí, jež stojí za to vidět. A díky laserové operaci uvidíte vše ostře a v pravých barvách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *