Dopřejte si originální šperky s drahokamy

Šperky z drahých kovů nikdy neomrzí a jsou nejen vynikajícím dárkem, ale i cenností, která vám snadno přiroste k srdci na dlouhá léta. Současná doba přeje stále novým trendům ve šperkařství a netradiční šperky jsou vyhledávány mnohými zájemci. Na trhu se objevily šperky Polomio, vyznačujícími se nadčasovým designem a kombinací klasického zlatého šperku s drahokamem.

Šperky podle vašich představ

Design, konstrukce a výroba šperků Polomio je zajišťována především mladým českým šperkařem Davidem Lomosem. Právě David Lomos je spoluzakladatelem společnosti Polomio, kde se specializují na tvorbu jedinečných zásnubních a snubních prstenů a jiných šperkařských výrobků. Lomos se zabývá šperkařstvím již od svých třinácti let a jeho tvorba zaznamenává vývoj, kde nikdy nechybí kvalita designérských prací a řemeslné preciznosti. Nechybí experimenty a zkoušení různých technik a postupů vytváření šperků. Šperky můžete vybírat v lesklém i matném provedení. Vybrat si můžete velikost kamenů a také odstíny zlata – bílé zlato, červeně tónované, žluté.

Tipy na originální šperky

Polomio se stále zabývá novými kolekcemi. Dopřát si můžete snubní a zásnubní prsteny, perlové šperky, náušnice, náhrdelníky nebo soupravy. Originální šperky Polomio se nabízí ve všech barvách zlata s diamanty nebo drahokamy Moissanite a Amora. Všechny šperky jsou zhotovené v Čechách. Puncovní úřad se stará o ověřování pravosti.

Souprava Tokyo obsahuje prsten, náušnice, přívěsek a náhrdelník. Kolekce je charakteristická vypouklým kruhovým polštářkem posetým brilianty. Klenotnickou technikou bylo docíleno pocitu souvislé plochy třpytivých briliantů. Sada vám ukáže, jak se nebát kombinovat barevnost.

Třpyt velkého drahokamu podporován řadou menších briliantů na obroučce prstenu vás jistě zaujme u prstenu Buenos Aires. Stačí si vybrat správnou velikost prstenu a můžete se radovat z výrazného šperku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *