Vánoční dárky podle vašich představ zajistí půjčka od Fastfin.cz

Financování vánočních dárků není vždy jednoduchou záležitostí. Když už vyberete ten pravý dárek pro dceru, budete vědět, že syn chce něco podobného a navíc ve stejné cenové kategorii. A kde na dárky brát dostatek peněz? Momentální finanční problémy vám pomůže vyřešit půjčka na Vánoce. Nejspíše už dnes víte, že již v lednu budete brát prémie, mimořádné odměny nebo jiné bonusy a budete schopni bez problémů vypůjčený obnos vrátit. Proč tedy neudělat radost svým nejbližším o nejkrásnějších svátcích roku?

Vánoční půjčka rychle a snadno

Potřebujete si vyřídit půjčku na Vánoce rychle a pokud možno bez zdlouhavého papírování? Rychlá půjčka od Fastfin.cz vám může pomoci! Lze si půjčit částky od 1000 Kč do 12000 Kč. Doba splatnosti SMS půjčky činí 7, 14, 21 nebo 28 dní. K výhodám patří, že noví klienti si mohou vyzkoušet rychlou půjčku zdarma. Poplatek za půjčku bude prostě nulový. Opakované půjčky mají předem stanovené poplatky v ceníku služeb. Zpoplatněno je i případné prodloužení splácení.

Rychlá půjčka se skutečně vyřizuje brzy. Nejprve se musíte na webových stránkách společnosti zaregistrovat, vyplnit dotazník a potvrdit registraci zasláním poplatku 1 Kč ze svého účtu v bance. Následně vám budou zaslány přihlašovací údaje a díky nim si podáte žádost o půjčku online.

Půjčka bez ručitele

Online půjčka je dostupná pro fyzické osoby starší 21 let, mající trvalý pobyt na území České republiky – nelze však mít bydliště na MÚ. Žadatelé musí vlastnit bankovní účet, emailovou adresu a mobilní telefonní číslo. Mezi další požadavky k poskytnutí patří nebýt zaznamenán v registrech dlužníků, mít všechny dluhy uhrazené a nebýt v exekučním řízení. Zájemci o půjčku musí být zaměstnáni, OSVČ nebo na mateřské dovolené s pravidelným příjmem. Pro půjčku nemusíte shánět ručitele a ani se nevyžaduje jiné zajištění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *