Jak si rychle vydělat miliony?

geralt / Pixabay

V době kdy jedni strádají a druzí si žijí na vysoké noze vyvstává otázka – jak je to možné? Je to jednoduché, lidé se dělí na tři skupiny. Na ty co dřou tvrdě, na ty co nechtějí dřít tvrdě a na ty co kradou. Ne každý bohatý je nutně zloděj, to by byla veliká chyba. Ale mnohdy se tyto tři skupiny navzájem různě prolínají.

Pojďme si ukázat, jak fungují některé ze způsobů výdělku a do jaké z těchto kategorií se zařadíte.

Výdělek na internetu – příklad první

Na internetu si můžete založit jakýkoliv web, můžete se rozhodnout, jestli chcete aby web něco prodával (zisk z prodeje) nebo aby lákal uživatele ke čtení a následně budete mít zisk z reklamy. K tomu všemu nám vznikla ještě další kategorie. Tou jest takzvaný lead generation. Jde o to dohazovat zákazníky dalším společnostem. Krásným příkladem jsou spousty webů zaručujících tu nejlepší výherní strategii při hraní na ruletě. Zaregistrujte se, dobijte kredit, hrajte touto taktikou a máte zaručený výdělek! Omyl! Výdělek má ten, díky jemuž jste se zaregistrovali. Tak kým budete? Hráčem nebo tím, co získává hráče? Není to složitá otázka.

Výdělek v reálném světě – příklad druhý

V reálném světě máme možnosti prakticky neomezené, ovšem z té stinné stránky můžeme v oblasti rychlého zisku zdůraznit například finanční poradce. Finanční poradci mají zisky rychlé a vysoké, mnohdy za potřeby minima jakýchkoliv znalostí. Ovšem klienti na to pak mohou doplácet (vzhledem ke kvalitnímu právnímu zastoupení firem jsou poradci z obliga). O tom jaké jsou klady a zápory finančního poradenství se můžete dočíst třeba na webu topbroker.cz, kvalitní vzdělaní poradci se nemají špatně. Ovšem je složité je najít mezi tou spoustou studentů, kteří touží po rychlém zisku.

Tak máme dva krátké příklady, kam by jste je zařadili? Doporučuji projít odkazované weby a posoudit sám, jestli jste se rozhodli dobře či ne. Není nad to být obezřetný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *