SP Audit je sázkou na jistotu!

SP Audit je sázkou na jistotu
geralt / Pixabay

Potřebujete někoho, kdo by vám poradil při sestavování účetní závěrky, při zpracování finanční a ekonomické analýzy, či někoho, kdo by pro vás vypracoval audit? Už nemusíte hledat!

Na českém trhu se pohybuje čtrnáctým rokem. Všichni její zaměstnanci, tedy každý auditor, daňový poradce či účetní poradce, prošli nejedním náročným školením, mají za sebou několikaletou praxi a dostatečné vzdělání. A pomohla již několika stovkám společností i fyzickým osobám. Že stále nevíte, o kom je řeč? No přece o SP Audit, s.r.o.!

Co vám můžeme nabídnout?

SP Audit nabízí kompletní pomoc v oblasti daní, auditu a účetnictví. Zpracování daňových přiznání jak pro právnické, tak i fyzické osoby od teď již bude hračkou! Požádat si můžete také o detailní analýzu daňových rizik, které vás nejen připraví do budoucna, ale zároveň poučí, na co si dát pozor. Ani komunikace v anglickém jazyce není pro SP Audit problémem. Prostě kompletní služby, které vás posunou zase o kus dál!

A to ještě zdaleka není všechno!

Co konkrétně vám kromě výše zmíněného společnost SP Audit, s.r.o. dále nabídne? SP Audit vám rádo zpracuje, sestaví a následně i podá daňové přiznání, zajistí odklad termínů pro podání přiznání k dani z příjmů, vyřeší vaše daňové problémy, detailně zanalyzuje vaše daňová rizika, vyřeší daňovou optimalizaci, vyškolí vás v oblasti účetnictví a daní, vytvoří výstupy z auditorských prací, a to i v cizím jazyce, ověří konsolidované účetní závěrky a podklady pro konsolidaci, provede činnosti spojené s interním auditem a mnoho, mnoho dalšího.

Profesionálové na slovo vzatí

Každý auditor, daňový poradce i účetní poradce provádí svou práci velice svědomitě, precizně a naprosto v souladu s právními normami České republiky. Služby jsou poskytovány v té nejvyšší kvalitě, a to v co možná nejkratším čase, abyste vše měli včas připraveno a vypracováno. Vy jste ti, a kterých zde záleží v prvé řadě! SP Audit preferuje zejména průběžnou, otevřenou a aktivní spolupráci, která zajistí, že daný auditor, daňový poradce nebo účetní poradce bude vaši společnost, nebo vaši osobní situaci znát tak dobře, jako své vlastní boty. I proto je práce SP Audit, s.r.o. tak kvalitní a v České republice jedna z nejlepších!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *