Levná půjčovna dodávek

Potřebujete rychle něco přestěhovat a z vašeho okolí nemá nikdo dodávku nebo velké užitkové auto? Přesně pro tyhle případy je tady levná půjčovna dodávek se zánovními vozy ve špičkovém technickém stavu. Velké dodávky, malé dodávky nebo automobily vybavené chladírenským zařízením. Dnes se dá půjčit opravdu všechno.

Pamatujete si na doby, kdy bylo jakékoliv zapůjčení dodávky nebo i osobního vozidla doménou jen velkých společností a bohatých lidí? Dnes je půjčovna dodávek nebo i osobních automobilů dostupná díky cenám opravdu komukoliv. Ceny opravdu velkých dodávek jako jsou Peugeot Boxer, Fiat Ducato nebo Ford Transit jsou na trhu stažené na minimum. Cena za zapůjčení takovéto dodávky nepřesahuje tisíc korun za šest hodin, což je cena, která byla ještě před pár lety z říše snů.

Moderní dodávky jsou vzhledem k technologickému vývoji automobilových vznětových motorů také velmi hospodárné. Už dlouho neplatí, že užitkový automobil spotřebuje v městském provozu 15 až 20 litrů nafty. Dnes se tyto hodnoty pohubují na polovině, což znamená že s velkou dodávkou můžete jezdit při klidné jízdě i za 7 litrů na sto kilometrů.

Průměrná spotřeba se však pohybuje kolem hodnoty 10 litrů na sto kilometrů, ale jste plně naloženi a nejste nejpomalejším účastníkem provozu na silnici. Vzhledem k velikosti nákladového prostoru odstěhujete průměrnou rodinu s nábytkem na dvě až tři „otočky“ podle zvoleného typu dodávky. Levná půjčovna dodávek nabízí ceny, které jsou přijatelné opravdu pro každého. O automatickém havarijním pojištění nebo non-stop pohotovosti pro zákazníky nemá ani cenu hovořit. Tento nadstandardní servis musíte zažít na vlastní kůži, a vychutnat si tak spolupráce se skutečnými profesionály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *