Kamera na motorku nahraje zážitky z cest ve skvělém rozlišení

Je dokonale vodotěsná, nabídne možnost zapojení velkokapacitních SD karet pro dlouhé hodiny kvalitního záznamu a v neposlední řadě – na přilbě vám opravdu nebude překážet, je totiž malá a velmi lehká. Řeč je samozřejmě o kameře určené pro motorkáře, díky níž si užijete v sedle každý výlet. A pokud snad dojde k nějaké malé kolizi, budete mít v ruce důkaz o tom, jak celá situace proběhla a protistrana se nebude moci nijak vymlouvat. Vzpomínka na dovolenou i pojistka pro chvíle nouze, přesně tím může být podobná kamera…

Funkční i při skutečně mrazivých teplotách

V moderní době je kamera na motorku nepostradatelným společníkem, nabízí totiž celou řadu výhod. Skrze GPS modul si můžete snadno ověřit třeba průměrnou rychlost nebo trasu, kterou máte za sebou. Díky mobilní aplikaci pak stačí jediné kliknutí a snímky nebo videa mohou být brzy i ve vašem telefonu. A v neposlední řadě, dnešním kamerám nevadí ani mrazivé – nebo naopak skutečně letní teploty, bezproblémový provoz je tedy zaručen bez ohledu na počasí, ať už jde o povětrnostní podmínky či rtuť teploměru. Šanci nebude mít ani zvířený prach, ochranné krytí kamery IP67 si poradí i s případným pádem do vody.

Může být i přímo na přilbě

Nejen na těle motorky, ale samozřejmě i jinde – kamera na přilbu je totiž ideálním společníkem pro nahrávání detailních videí z dalekých cest i krátkých výletů do přírody. Příští závod bude ještě zajímavější, díky suchým zipům se kamery připnou opravdu snadno a baterie bude mít dostatečnou kapacitu až na několik hodin kvalitního záznamu. Mimochodem, nikde není psáno, že zařízení musí být přímo na přilbě, připnout si jej můžete i na hruď nebo kamkoliv jinam, kde vám nebude překážet při jízdě. Na cel-tec.cz najdete pestrou nabídku modelů, z nichž si určitě vyberete!

Motorcycling Mountain Roads Corsica - dendoktoor / Pixabay
dendoktoor / Pixabay

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *